Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ölmesine izin vermeyen türde bir meyve mantıklı olabilir, şuan aklıma bir şey gelmiyor ama ejderha meyvesi yemiş olursa aklıma şu geldi bu adam meyve yemişse kesin yemişdir suya girerse ölmesi gerekir (balık adam kesinlikle degildir bence), ölmemesini suya girince su ejderhası gibi bir şey mi oluyor ki diye düşündüm :D biraz zorlama oldu ama ejderha meyvesinden herşey mümkün olabilir gibi bu yüzden 100 canavar kaido deniyor olabilir..

Ya suyun altında nefes alma olayı nedir arkadas zaten o ayrı bi sacmalık yani. Baska bisi cıkarması lazım yoksa meyve olayı mantara baglar.

Bende kaidonun meyvesi cıkacagını düsünüyorum yoksa bu canavar tayva olusturma askı nerden gelicek...

Belki hayvanca bir hakiye sahiptir ve bu ölmesine engel oluyordur. İstemsiz savunma gibi mesela gaara örneginde oldugu gibi ama düsük ihtimal.

Ejder tipi antik zoan yemiş olsa yakışır bence de ayrıca mitolojide yer, su, gök ejderleri mevcut. Bunun meyvesinin 3 ayrı modu olamaz mı Luffy'nin vitesleri gibi ? Şeytan meyvelerinin ne kadar enteresan güçler bahşettiğini gördük adam su ejderi modunda suda nefes alabiliyorsa şaşırmam :bilmem:

Dediğim gibi Garp'ın arkasındaki resimlerde farklı gözüküyor Kaido, son bölümlerde çıkan tipi farklı. Çok farklı bir mevzusu çıkacak büyük ihtimalle. Biyolojik deney falan filan gibisinden bi mevzu bekliyorum ben.

Bunun dışında bir diğer benim mantıklı bulduğum ihtimal de şöyle :

Ope Ope no Mi'nin Law'dan önceki sahibi kendisini feda ederek Eternal Life özelliğini Kaido'ya basmıştır.

Bu video da dk 2:20 de Kinemonun Ejderhaya gerektiğinden fazla vurup sinirlenmesinden de anlaşılacağı üzere %90 ihtimalle Kaido Ejder Zoanı çıkacaktır..(Tabii bu kısım mangada geçiyormu kontrol etmedim)

Ben hep her yonkounun One piecedeki bir özelliği temsil ettiğini düşündüm.

Big mom - gözlem hakisi
Shanks - kralların hakisi
Teach - şeytan meyvesi
Kaido - silahlanma hakisi

Bu yüzden kaidoya karşı luffy nin fiziksel gücü sınanacaktır. Nasıl şu anda luffy gözlem hakisiyle geleceği görmeye çalışıyorsa katakuri karşısında. Bu yüzden nedense meyvesiz bekliyorum yada olursa güce dayalı bir zoan olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık