Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Dallama Oda yine işin içine etti.Silüetler ortalığı karıştırdı.Kaido'nun silüetleri arasında Amiral yok resmen.Sadece birkaç becerikli kişi benimle dövüşebilir diyor ve Amiralleri göstermiyor.Hadi Amiralleri göstermiyor,Garp,Sengoku,Kong nerde? Shiki nerde? Ayrıca Oden'i göstermenin mantığını da anlamadım Oden gerçekten Prime Kaido'yu yenebilir mi? Hayır.Yazık... Ama Xebec'in silüeti baya karizma

bölümü okumadım ama yazılan yorumların bazısını okuyunca neler olduğu anlaşılıyor ben zaten saf güç (hakisel üstünlük, ve fiziksel kuvvet) olarak oden ve kaydoyu diğer karakterlerden daha güçlü görmüşümdür daima, roger, wb gibi karakterler de çok güçlü lakin onların teknik yönü ve zekası da çok kuvvetli olduğundan zirveydiler, ki muhtemelen xebec de o tarz biriydi, ve ayrıyetten şankusu da dahil edildi bunların ligine ama bu listedeki hiç kimseyi alabileceğini sanmıyorum şankusunun yani benim açımdan şaşılacak hiçbir gelişme yok.

Yıllardır istediğimiz o efsane dövüşü bize verecek olan karakterdir.

Yıllardır hasret kaldığımız yonkou'nun ağırlığını bize hissettirecek. Attığı dayaklar ile 5 novanın kemiklerini kırıp, ölmelerini diletecek kadar dövecek karakterdir. Şu adamın bizimkilerin leşleri üstünde hayvan gibi gülerken bu kadar "erken mi düştünüz en kötü nesil" diye alaylarını duyar gibiyim. Şu dövüşü çok değil iki bölüm daha sürdürsün Wano Arc, Mf ve Enies Lobby ile liderlik mücadelesine girer en iyi arclarda.

Dallama Oda yine işin içine etti.Silüetler ortalığı karıştırdı.Kaido'nun silüetleri arasında Amiral yok resmen.Sadece birkaç becerikli kişi benimle dövüşebilir diyor ve Amiralleri göstermiyor.Hadi Amiralleri göstermiyor,Garp,Sengoku,Kong nerde? Shiki nerde? Ayrıca Oden'i göstermenin mantığını da anlamadım Oden gerçekten Prime Kaido'yu yenebilir mi? Hayır.Yazık... Ama Xebec'in silüeti baya karizma
Prime kaido şuanki kaidodan güçsüzdür adam o kadar yaşlı değil ki ama silüet konusunda ben sadece güç olarak bakmıyorum korsan olarak düşünüyo ve belli amacı olan luffy ile bağdaştırabileceğimiz özellikleri olan korsanlar hepside o yönden bak Garpıda daha önce Bigmom anmıştı mesela

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık