Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
2 dk da yazdığıma göre, yani. Şaka bir yana o 500 zoandan bir şey çıkacak. Savaşın seyrini Momo değiştirecektir. Samuraylar kendi içinde bölünecektir.
500 Zoanda dediğin gibi var bir sıkıntı ama ne? Acaba bir şekilde kontrollerini ele geçirebilirler mi?
Bir de suda yüzmek gibi bir farkları var bunların. Küçük boynuzları var. Vücutlarında da değişik şekiller var. Sheepshead'de vardı. Bir de istedikleri uzuvlarını hayvana dönüştürebiliyorlar. Ben bunlarda da hiyerarşi olduğunu düşünüyorum. Kalite farkı olabilir. Kaliteli olanları daha üst düzeydeki kişiler yiyordur belki.

Akainu'yu top gibi sektirmis.Ama aynı zamanda Akainu tarafından da deliği açılmış. Biri ben de delik açacağına top gibi sektirsin daha iyi.:D

WB'nin savaştığı adamlarla savaşan yonkouları görelim ondan sonra esip gürlersiniz, WB savaşırken tüm denizciler karşısındaydı ve Oda adama bi dünya handikap vermişti.
Bigmom Bege ve Luffy ile savaşıyor, Kaido ise ne ettiği belli değil. Ne zaman büyük bir savaş olur ve o savaşta bu yonkoular karşılarındaki büyük güçlere rağmen handikaplarla dengelenirler o zaman gelip ötün.

Sıradan bir adamı bilmiyorum nereye fırlattı diye Kaido'yu yada Bege ve Luffy'i kovalayabiliyor diye Mom'u WB'den üstün görmek hem de elemanların kendi sözlerini hiçe sayıp :byee:

Karekter yaşlı, hasta vesaire vesaire olabilir bu karekterin oluşumu bu şekilde adamın dünyası size mantıksız geliyorsa gelsin, ama tüm bunlar Oda'nın WB'yi en güçlü diye konumlandırdığı gerçeğini değiştirmiyor :artiz:
Heyt be @RedTeroR , sağlam yazmışsın. Katılıyorum. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık