Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Şimdi mangada Kaido'nun gösterildiği zaman belli, bölüm belli. Bizimkilerin konuştukları zaman belli, bölüm belli.

Bizimkilerin üzerine konuştukları konu belli. Neydi konu ? Kaido canavarların kralı, İnsan bile değil falan fistan işte biliyorsun bölümü. Eee senin iddaan ne ? Ben demişim ki, Kaido insan bile değilmiymiş !!! Eee bunun WB ile ne ilgisi var ? İnsan değilmiş diyeyim de WB'nin kapsama alanından çıksın istemişim heralde, Ben WB'nin kapsama alanından çıksın diye Kaido'yu yaratık sıfatına taşımışım ilginç :bilmem:

İkinci kısıma gelirsek yani yaratık ünvanı insanları kapsar mı ? Ya da yaşayan herkesten güçlüdür olayına gelelim. Benim doğmalarım yok eğer bu açıkca söylenirse WB yaşıyorken, neden kabul etmiyeyim ? WB yaşıyorken, Kaido yaşayan en güçlü canlı denilecek, ünvan olarak verilecek adama ama ben kabul etmeyecem bir kere öyle bir ihtimal yok, kabul ederim.

Mevcut duruma gelelim. WB öldükten sonra Kaido tanıtıldı ve tanıtımın büyük kısmı söylentilere dayanıyor. Hal böyleyken Kaido'yu WB'nin üstünde görme gibi bir durumum yok. Bunun yanında daha bu arc WB'nin diğerlerinden üstün göründüğünü bir yonkou söyledi. Kaido ilk gösterildiği yerde WB'den bahsediyor vesaire vesaire sonuçta WB, Dünyanın En güçlü İnsanı'ydı Kaido'da insandır ve hatta Kaido en az iki kere WB'den tokat yemiştir :a:
Dünyada insan dışındaki canlılara antik silahlar denirken, Luffy'nin indirmek için KKG'yi bulmak zorunda kaldığı Grand Line yaratıkları varken, Zou gözükmüşken WB neden dünyanın en güçlü canlısı yerine dünyanın en güçlü adamı ünvanını alıyor da Kaido dünyanın en güçlü canlısı ünvanını alıyor? İnsan dışındaki canlılar One Piece evreninde çok güçlü.
Narrator 795 bölüm güvenilirken bir anda güvenilmez oldu çünkü WB boilar üzgün. Tamam abi, rüyanda da tembihle sabaha inanmış uyanırsın :D

Kaidou nun hiç bir savaşı çizilmemiş, meyvesi var mı yok mu, varsa ne meyvesi var bilmeden bu anketi saçma buluyorum.

Fanlıkdan kaidou ya oy verdim ama wb yi sugar bile alabilir. Küçük çocuk gibi yaklaşıp dokunarak. sanki wb daha insancıl, kaidou biraz daha hayvan hani sugar yaklaşsa sen kimsin diye sormadan basar tepesine geçer.

Dünyada insan dışındaki canlılara antik silahlar denirken, Luffy'nin indirmek için KKG'yi bulmak zorunda kaldığı Grand Line yaratıkları varken, Zou gözükmüşken WB neden dünyanın en güçlü canlısı yerine dünyanın en güçlü adamı ünvanını alıyor da Kaido dünyanın en güçlü canlısı ünvanını alıyor? İnsan dışındaki canlılar One Piece evreninde çok güçlü.
Narrator 795 bölüm güvenilirken bir anda güvenilmez oldu çünkü WB boilar üzgün. Tamam abi, rüyanda da tembihle sabaha inanmış uyanırsın :D
Kaido'ya bir söylenti yakıştırılmış, tabi sen ona dört elle sarılabilirsin sonuçta tutunacak pek fazla dalın yok :)

WB için çok net bir durum var eğer İnsan'san ondan güçsüzsün yani umarım Kaido dediğin eleman insan değildir :gamyon:

Artı madem bu kadar üstün bir yaratık seninki neden Shanks,Kaido hatta WB gibi bir laf dolaşıyor etrafta heralde Bigmom pek bi halttan anlamıyor ha ne diyorsun :hoo:

Kaido'ya bir söylenti yakıştırılmış, tabi sen ona dört elle sarılabilirsin sonuçta tutunacak pek fazla dalın yok :)

WB için çok net bir durum var eğer İnsan'san ondan güçsüzsün yani umarım Kaido dediğin eleman insan değildir :gamyon:

Artı madem bu kadar üstün bir yaratık seninki neden Shanks,Kaido hatta WB gibi bir laf dolaşıyor etrafta heralde Bigmom pek bi halttan anlamıyor ha ne diyorsun :hoo:
Valla ben bi' şey demiyorum, E. Oda diyor.

Kaidou başgan insan olamayacak kadar güçlü ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık