Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve Yıkımcıların Dövüş Stili

Dövüş Stilleri Nasıldır?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido dışı meyve ağırlıklı gördük hep, hem smile kullanıcıları hem zoan kullanıcıları saf meyveyle dövüştü. Queen direk kafa attı Big Mom'a daha napsınlar göstermek için. Haki bile eklemedi düşünün.

Kaido ve King dışında ekstra bir şey beklemiyorum kendilerinden. Tayfa isminden yola çıkarak Lucci benzeri farklı özel teknikleri olmasını beklemiyorum. Saf yıkım gücü ile saldırı ve sağlam birer savunma bekliyorum. King ve Kaido muamma ama. Özellikle Kaido çünkü miçoluk yaptığı tayfa içerisinde kesinlikle zoan tipli zeki ve güçlü kişiler vardır onlardan bir şeyler kapmıştır. King'te kendisi gibi ağırbaşlı güçlü birisi hele hele tayfasına saldıran BM bile ona seni affederim benim aileme katılırsan diyorsa onun gücünü ortaya seriyor. (içten içten beklediğim Gueen'in deli dahi bir şey çıkması. Böyle uçarı tipler bazen böyle çıkıyor o zaman kendisinden çok korkulması gerekir diye düşünüyorum.) Son şık olarak ortak teknikleri vardır hiç düşünmüyorum.

Kaido dışı meyve ağırlıklı gördük hep, hem smile kullanıcıları hem zoan kullanıcıları saf meyveyle dövüştü. Queen direk kafa attı Big Mom'a daha napsınlar göstermek için. Haki bile eklemedi düşünün.
Jack de öyleydi lakin. Zoan dönüşümüyle seriye girdi ve sonra hep 2 tane silahıyla gözüktü. Bu şüoheye götürüyor insanı. Keza Kaido'da öyle.

Jack de öyleydi lakin. Zoan dönüşümüyle seriye girdi ve sonra hep 2 tane silahıyla gözüktü. Bu şüoheye götürüyor insanı. Keza Kaido'da öyle.
WB'nin tümenler göz dolduran meyveler ile öne çıkıyordu, Big Mom'ın komutanlar haki ile çıktı, bunlar da zoan fiziksel gücü ve dayanıklılıklarıyla çıkacaklar gibi. Çok ekstra şeyler beklemiyorum.

King - Kılıç ustası, baya iyisinden hem de. 4 tane kanatlı bir hibrid modu olacaktır muhtemelen. Ateş teknikleri de bekliyorum. Katada ne kadar gözlem varsa Kingde de o kadar armanent bekliyorum. Meyvesi sadece savunmasını güçlü hale getirmiştir.

Queen - Jozu gibi tank olacaktır. Robot kolu ile silahlari vardır muhtemelen. Deniztasi mermisi kullaniyordu Madilloman bile. Queende de vardır.

King - Kılıç ustası, baya iyisinden hem de. 4 tane kanatlı bir hibrid modu olacaktır muhtemelen. Ateş teknikleri de bekliyorum. Katada ne kadar gözlem varsa Kingde de o kadar armanent bekliyorum. Meyvesi sadece savunmasını güçlü hale getirmiştir.

Queen - Jozu gibi tank olacaktır. Robot kolu ile silahlari vardır muhtemelen. Deniztasi mermisi kullaniyordu Madilloman bile. Queende de vardır.
Ben kanat cıkarıp kombınlı ates-*kılıc-kanat(ucma) saldırılar yapar dıye beklıyorum.

WB'nin tümenler göz dolduran meyveler ile öne çıkıyordu, Big Mom'ın komutanlar haki ile çıktı, bunlar da zoan fiziksel gücü ve dayanıklılıklarıyla çıkacaklar gibi. Çok ekstra şeyler beklemiyorum.
Güzel, mantıklı, isabetli bir yorum
Zoro vs king
Sanji vs gueen
Jinbe vs jack bekliyorum.
Konuyu açan arkadaşın eline sağlık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık