Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Charlotte Linlin İlişkisi

Kaidonun Ölmemesinin Sebebi Linlin'in Onun Ömrünü Arttırması Olabilir Mi?

• Olabilir.

Kullanılan: 11 24.4%
  • Olamaz.

Kullanılan: 34 75.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında dalaşmışlar Linlin vermiş ayarı sonra ittifak olmuşlar. Sonra zaman geçmiş işte dağalmışlar.

Streusen 1. kocası.İlk çocuk Perospero.İkinci koca ise Kaidou. :) Çocuklar da Kata,Oven,Daifuku.

Böyle olabilir olasılığı var bana göre.
Evet , bir fan sayfasında bu dediğini destekleyen örnekler sunmuşlar .Her birinin yüzünde Kaido'yu andıran özellikleri göstermişler. Yani senin bu dediğin olasılığı baya ilerletenler var. Ancak Oda bu ilişki konusunda bu kadar kolaya kaçar mı acaba?

Evet , bir fan sayfasında bu dediğini destekleyen örnekler sunmuşlar .Her birinin yüzünde Kaido'yu andıran özellikleri göstermişler. Yani senin bu dediğin olasılığı baya ilerletenler var. Ancak Oda bu ilişki konusunda bu kadar kolaya kaçar mı acaba?
Adam çocuklarını görmüyor bile öyle borç olmaz zaten, hele bir de ömürlük mü? :D Mesele başka.

Kaido Akainu'ya ölmek istiyorum, gel beni del demiştir. Delme işlemi başlamışken Kaido çok acıdı diyerek durmak istemiştir. Akainu yarım iş yapmam dedikten sonra işine devam ederken BM gelip Akainu'yu durdurmuştur. O iz o zamandan kalmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık