Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kaguya-sama: Love is War

Seriyi Nasıl Buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    51
Söylenene göre yazar Miyuki Stanford'a gittiğinde seri bitecek demiş. Belki sequel gelebilir diye umuyorum.
O işler biraz garip durumda. Hangi başlık burası anime mi manga mı? Bakmadım da...

Bu seriye başlamam ile diğer bu tarz serileri başlamam bir oldu. Bağımlısı gibiyim :(
Senin Horimiya'dan birkaç sahne gördüm. Belki çökerim bir ara.

Ben de başlangıçta öyle düşünüyordum, hayalini de gerçekleştirebilir gitmeden ama Stanford/ISPOILER] >>>Kaguya .p
Babasına falan söylemişim zaten Kaguya chan babasının şirketini batıranın Shinomiya grubu olduğunu. Abisi de ben kimle istersem onunla evleneceksin deyince ortalık karıştı. Stanford'a gitmeyecekse sebebi bu olur. Kaguya zaten vazgeçti.

Babasına falan söylemişim zaten Kaguya chan babasının şirketini batıranın Shinomiya grubu olduğunu. Abisi de ben kimle istersem onunla evleneceksin deyince ortalık karıştı. Stanford'a gitmeyecekse sebebi bu olur. Kaguya zaten vazgeçti.
Kaguya, şantaj malzemesi bulmaya çalışacaktı Miyuki de direkt babasını ikna etmeye çalışır diye düşünüyorum arkadaşlarının yardımıyla, o noktada annesi de hikayeye girer. Kötü son yaparsa fanlar çıldırır zaten hikayeye de uymaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık