Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

Bu Oda'nın kafasındaki zaman algısı ile bizimki bir değil adamın seneye olacak dediği şey 3 yıl sonra falan gerçekleşmiş.
Editör ve fanlar adama baskı oluşturmuş resmen.Yoksa olayları hızlandırıp merry yi daha erken yakabilirdi.Adam boşuna serzenişte bulunmamış kasmayın ayak uydurun diye.Baskı hissetmeden istediğini çizmek istiyor adam.

Hayir Sanji konusu ne olacaksa olsun artık. Bundan sonra zaten Wano ya da Reverie arc gelecek mecbur. Ikisine de giriş yapıldı. Bilmedigimiz bir sey söylr Odaaaa

Lufy iyice gaza gelmiş, çok güzel.
İnecek gibi dostum inecek.Umudumuz var dimi?:good:

Her şey sizin istediğiniz şekilde gitmez. Sizleri anlıyorum ancak lütfen Hasır Şapkalar'a güvenin. Şu andan itibaren shonen manganın parlama zamanı geldi. Önümüzdeki yıl Whole Cake Island, Reverie ve Wano gibi büyük gelişmeler planlıyorum. One Piece'e ayak uydurun millet.

One Piece'in hikayesi önümüzdeki yıl daha harika olacak! Kaçırmayın!!
Oda-San'dan inciler inciler.
Bu mesaj tüm bölüm yorumlarında gidişatı beğenmeyenlere gider!

2017'de olylar olaylar.
Özellikle reveeie efsane olacaktır. Büyük Rafttel savaşının bile meşalesi yakılsa şaşırmam.
Dragon'dan çok bahsedilecek çok. Tüm krallar korkuyordur!

Reveri'den şikilin bitirilmesi kararı çıkarılacak bence.
Fuji'nin şikileri avlaması için görevlendirilir dicem.Ama diğer amiralinde bir şekilde seriye dahil olması lazım.Oda'nın serinin ilk yarısında uysal olan Aokiji'yi bizimkilerin karşısına çıkarması ile Fuji'nin bizimkileri bırakmasının benzer olduğunu düşünürsek.Kizaru'nun ilk yarıdaki şovuna benzerinide görünmeyen amiralin yapmasını bekliyorum.Tüm şikileri avlarken çizebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık