Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [17 Aralık 2023]

Sanki Luffy ile tayfanın yolları yine ayrılacak gibi...Luffy tek başına bir adaya mı gidecek? Ben böyle bir izlenim aldım.

Bence o adamla o adamın kavgası dediği çok düşük bir ihtimal bile olsa usopp ile luffy olabilir, sonuçta yüksek ihtimalle bir sonraki ada Elbaf. Eğer böyle bir şey yaparsa hoş bir şeyler çıkabilir ama büyük ihtimalle çoğunluğun düşündüğü ihtimal çıkar.

Bence o adamla o adamın kavgası dediği çok düşük bir ihtimal bile olsa usopp ile luffy olabilir, sonuçta yüksek ihtimalle bir sonraki ada Elbaf. Eğer böyle bir şey yaparsa hoş bir şeyler çıkabilir ama büyük ihtimalle çoğunluğun düşündüğü ihtimal çıkar.
Gerçi Oda olunca her şey beklenir. Raizo ile kulak memesinin kavgası sonuçlandı mı hatırlamıyorum belki onu kastediyordur😃

Netflix açısından çok mantıklı. Dizisi bu kadar tutmuşken animeye yeni izleyici çekmeyi kolaylaştıracak bir hamle. Wit in elinden tempo sorunu olmadan bir One Piece izlemek çok tatlı olacak.

Ben anime final verdikten sonra gelir diye düşünüyordum hep. Eski bölümleri güncel animasyonlarla ve iyi pacing ile izleme hayalleri sonunda gerçek oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık