Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jiraiya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gücü bana güven veriyordu her şey bir yana... Tsunade'den de Orochimaru'dan da güçlüdür bence. İtachi ve Kisame'nin beraberken ondan çekinmeleri de buna kanıt olarak gösterilebilir. Bilgi eksiği yüzünden öldü. Çok daha başarılı olabilirdi. Savaşta da kesinlikle komutanlardan biri olurdu.

Ellerine sağlık...

Smoker zihnine sağlık,bu arada 750. sefer olacak ama izle Naruto yu artık

Gücü bana güven veriyordu her şey bir yana... Tsunade'den de Orochimaru'dan da güçlüdür bence. İtachi ve Kisame'nin beraberken ondan çekinmeleri de buna kanıt olarak gösterilebilir. Bilgi eksiği yüzünden öldü. Çok daha başarılı olabilirdi. Savaşta da kesinlikle komutanlardan biri olurdu.

Ellerine sağlık...
Pain hakkında hiçbir şey bilmeden 4 tanesini indirmek herhalde Jiraiya gibi bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda adamın yapabileceği iş
Çok severim Jiraiya amcayı

- Jiraiya'nın en büyük isteği Naruto ile dövüşmektir.
bunu bilmiodum..
eline sağlık smoker-san. kakashi ve jiraiya en sevdiğim karakterlerdir.

Pain hakkında hiçbir şey bilmeden 4 tanesini indirmek herhalde Jiraiya gibi bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda adamın yapabileceği iş
Çok severim Jiraiya amcayı
Bazen küçümseniyormuş gibi geliyor bana. Naruto bilgi alıp da yendi. Bu biraz daha avantajlı olsa hiçbirine ihtiyaç duymayacaktı.

Smoker harbiden güzel seri. İzlemelisin bence de.

Yinede pek fazla bişey bekleme Naruto'dan hocam.Çok abartılıyor.Gerçi yalayıp yutmuşsun seriyi.
Çeviri için eline, ingilizcene sağlık.Jiraiya kral adam severiz.Sevmeyen bizden değildir.
Bence şu anda One Piece'ten güzel gidiyor. Animesini hiç bilmiyorum uzun bir süre sharinganların kırmızı olduğunu bile bilmedim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık