Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya Vs Orochimaru

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    152
@Tensei
Biri Naruto'nun kuyruklu bombasını göğsü ile yumuşatıp Naruto'yu durdurur. Diğeri anca Rashomon açar :(

Başarısız dediğin şey Sennin Mode'un son hali. Naruto da bu şekilde girecekti eğer Kurama izin verseydi :(

İtachi Jiraiya'yı yanında başka bir hayvan varken bile karşısına almak istememiş. Orochimaru'yla çocuk gibi oynamış sonra tekrar karşısına çıkınca da off sıkıldım :S:S diyerek tek atmış :(

Diğerlerine cevap bile vermiyorum yetersiz argümanlar. Dövüşseler birbirlerine üstünlük kuramazlar, kursalarda bu üstünlük hemen el değiştirebilir. En sonunda birisi diğerini de yanında götürür.
Bence bazı yerlerde hataların var. İtachi teke tekte Jiraiya'yı alırdı ama köyün gücünü etkileyeceği için hiçbir şey yapmadan geri çekildi.
Naruto savaşında ise Orochimaru da oyun oynadı orada. Ayrıca jutsu bile kullanamıyordu kolları mühürlü olduğundan. Jiraiya Naruto'ya zarar vermek istemediği ve hazırlıksız yakalandığı için gardı düşmüş olabilir ama buradan Orochimaru'yu küçümsemek olamaz.
Ayrıca Jiraiya tek başına Sennin Mode'a bile giremiyor. O yüzden kurbağaları çağırmak zorunda kaldı.
Bir karaktere yener diyebilirsin ben de oyumu Jiraiya'ya verdim ama gerçekleri göz ardı etmeden yapalım bence.

Üye silindi 1004

Birisi sübyancı genç kızlara takık, diğeri sübyancı erkek çocuklarına takıntılı. İğrenç adamlar.

@Kenpachi Orochimaru'yu küçümsemiyorum, genel cevaplar olduğu için alaycı görünmüş olabilir.

Sennin Mode'a tek giremediğini tam hatırlayamamıştım. Sonuçta Naruto'nun bulduğu gibi bir çözüm bulamamış, hareket ederken sürekli doğa çakrası biriktiremezdi bu kurbağalar ile mümkün. Bu bile eziklemek için kullanılmış, bunun bir eksi olmadığını söylüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık