Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
4 kuyrukludan tek yiyen adam mı Itachi'yi indirecek, bir de Kisame eklenmiş :D
Yahu adam köyünün adamına neden saldırsın, basbayağı eyyam yapıyor. Rinnegan'ın 3 efektine ağzı yüzü yamulan adamın Itachi'yi alabileceğine inanıyor musunuz?
Danzou gibi hayvansı tipler Sasuke'ye dokunamıyorlar Itachi korkusundan. Şerefsizim kan alır kan.
Yahu Sennin mod açmış Naruto bile güçlü Jiraiya'dan. O moddaki Naruto'yu kyuubinin içine sokar yahu Itachi. İzanagi falan var hani onları hiç mi hiç saymıyorum. Onları kullanmasına bile gerek yok. Itachi ergenini oldum olası sevmedim, keza Jiraiya'yı çok severim. Adam gibi adamdır, inançlıdır. Gerektiğinde radikaldir de, öyle sevgi pıtırcıklığı moduna girmez hemen. Ama gerçekler bunlar yapacak bir şey yok.
4 kuyrukludan tek yemiyor :/ En son gördüğünde 4 kuyruk çıkıyormuş gerisini hatırlamıyor :/

@Dragon
Bu arada biraz sana takılayım dedim. Baktım ciddiye alıyorsun üstüne gittim.
Yanlış anlaşılma olmasın :(

@Dragon

Abi sen ne yapıyorsun yahu ?

Sasuke vs İtachi dövüşünü ciddiye alıp berabere gittiler diyorsun. Resmen bunu söylüyorsun
Ciddi ciddi İtachi ile Sasuke vs sinden analiz yapıyorsun

Jiraiya önce 4 kuyruk çıktığında ölüm döşeğine düşmemesini öğrensin.
Sen dragon'a söylüyorsun kendin aynısını yapıyorsun, Jiraiya'nın 4 kuyruklu ile dövüştüğünü ve yenildiğini mi söylüyorsun yani. Jiraiya orada naruto'yu eğitmeye çalışırken kuyruklu uyanıyor, naruto'yu mu gebertecekti, naruto'ya zarar vermeden mühürlemeye çalışırken olmuş bir olay...

İtachi'nin gözler zaten zar zor görüyordu Sasuke savaşında bile kör oldu.Bu savaş çok daha uzun süreceği için İtachi'nin gözleri dayanmazdı o yüzden Jiraiya alır.

Sen dragon'a söylüyorsun kendin aynısını yapıyorsun, Jiraiya'nın 4 kuyruklu ile dövüştüğünü ve yenildiğini mi söylüyorsun yani. Jiraiya orada naruto'yu eğitmeye çalışırken kuyruklu uyanıyor, naruto'yu mu gebertecekti, naruto'ya zarar vermeden mühürlemeye çalışırken olmuş bir olay...
Yok , 4 kuyruklu ile piknik yapıyorlardı. Kaşığı yanlışlıkla göğüsüne fırlatmış.

Jiraiya vs İtachi' tartışmalı bir konu olsada Orochimaru vs İtachi olsa İtachi kesin önceden 2 kere yaptığı gibi teq atar.

@Dragon
+1121 tek mangadan açıklama yaparak giden sensin tebrikler.
@Tensei
Kırk yıllık arkadaşın ero sennini çok ezmişsin.
Oruchmaru boşuna mı sennin olmayı kafaya taktı.:S

Gelelim vs ye. Jiraiya - Pain
Kebari Senbon denedi gözler koordineli idi yemedi,
Chou Odama Rasengan yaptı emildi.
Senpou: Goemon yaptı emildi.
Gama Rinsho yaptı yendi üçünü de. Yani adamın tek senpouları bunlar değildir.
Jiraiya 'nın bile ben sizin yanınızda daha toyum dediği Sage-kage seviyesinde Ana-Baba kurbağa ve diğer Kuchiyoseler ile birlikte iş yapar herhalde.Bu adam ninjutsu ve taijutsu yapamadığı bir düşmana öldü , yine de kendince en zayıf noktası olan genjutsu ile rakibini yendi. Jiraiya rahatça ninjutsu ve taijutsu kullanabileceği çoğu karakteri altına alabilir.

Jiraiya teknik püskürten, teknik emen ve ölü dirilten adamlara karşı olduğu için sennin modda 4 teknik yapabildi. Adamın ninjutsunu hayvani boyutlara taşıyan yanındaki kurbağalar. Seride en iyi katon atan adamlardan birisi . Basit bir suitonla durduramazsın. Chou Odama Rasengan, ya da yağlı lav denizine karşı ne yapacak (Yağ Bazlı Yangınlar Su ile Sönmezler.) Pain gibi yoğun köpük üreten bir canavarı mı var ellerinde. Ne ile durduracaklar. Suitonu lazer gibi atan 2 kişi var bu seride, Tobirama ve Fukasaku. Suiton da bile Kisame den üstün olabilirler.

Adam amaterasuyu normal halde parşomene mühürlüyor. Senin modda tehlike algısı üst seviyede çok rahat kaçar. Ayrıca İtachi den karşısında boş boş beklemezsen hayatta yemezsin. Sasuke gibi efektif kullanamıyor.

Sasuke ' nin susanoosunu Danzo bile çatlatmıştı. Adam çakra kullanamadığı yerde. Basit bir doton yomi numa saldırısı yapıyor.
Yani gidip susanooya atlamaya gerek yok. Onu çok rahat batırır.Rahat hareket etmesini engeller.

İtachi köy için yalan söyledi. Pain de eski ustasını övmek için. Kisame de mi Jiraiya hayranı ?

@Dragon
+1121 tek mangadan açıklama yaparak giden sensin tebrikler.
@Tensei
Kırk yıllık arkadaşın ero sennini çok ezmişsin.
Oruchmaru boşuna mı sennin olmayı kafaya taktı.:S

Gelelim vs ye. Jiraiya - Pain
Kebari Senbon denedi gözler koordineli idi yemedi,
Chou Odama Rasengan yaptı emildi.
Senpou: Goemon yaptı emildi.
Gama Rinsho yaptı yendi üçünü de. Yani adamın tek senpouları bunlar değildir.
Jiraiya 'nın bile ben sizin yanınızda daha toyum dediği Sage-kage seviyesinde Ana-Baba kurbağa ve diğer Kuchiyoseler ile birlikte iş yapar herhalde.Bu adam ninjutsu ve taijutsu yapamadığı bir düşmana öldü , yine de kendince en zayıf noktası olan genjutsu ile rakibini yendi. Jiraiya rahatça ninjutsu ve taijutsu kullanabileceği çoğu karakteri altına alabilir.

Jiraiya teknik püskürten, teknik emen ve ölü dirilten adamlara karşı olduğu için sennin modda 4 teknik yapabildi. Adamın ninjutsunu hayvani boyutlara taşıyan yanındaki kurbağalar. Seride en iyi katon atan adamlardan birisi . Basit bir suitonla durduramazsın. Chou Odama Rasengan, ya da yağlı lav denizine karşı ne yapacak (Yağ Bazlı Yangınlar Su ile Sönmezler.) Pain gibi yoğun köpük üreten bir canavarı mı var ellerinde. Ne ile durduracaklar. Suitonu lazer gibi atan 2 kişi var bu seride, Tobirama ve Fukasaku. Suiton da bile Kisame den üstün olabilirler.

Adam amaterasuyu normal halde parşomene mühürlüyor. Senin modda tehlike algısı üst seviyede çok rahat kaçar. Ayrıca İtachi den karşısında boş boş beklemezsen hayatta yemezsin. Sasuke gibi efektif kullanamıyor.

Sasuke ' nin susanoosunu Danzo bile çatlatmıştı. Adam çakra kullanamadığı yerde. Basit bir doton yomi numa saldırısı yapıyor.
Yani gidip susanooya atlamaya gerek yok. Onu çok rahat batırır.Rahat hareket etmesini engeller.

İtachi köy için yalan söyledi. Pain de eski ustasını övmek için. Kisame de mi Jiraiya hayranı ?
Evet ben ikna oldum. Jiraiya herkesi yener.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık