Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jiraiya, Fukasaku & Shima vs. Uchiha Itachi & Hoshigaki Kisame

Kİm kazanır.

• Kullanılan toplam oy
    176
Hiç ihtiyacı yok Sharingana maruz kalan kim olursa olsun mefta zaten. Kakashi gibi gözünde Sharingan'ı olan birine bile 1 saniyede iki günlük acı çektiren adam One Piece evrenini tekler. Hiçbirinin dayanmasına olanak da vermiyorum. Netim bu konuda. Sıradan bir Uchiha bile şu seride elit seviye güce sahip olur.

Hiç ihtiyacı yok Sharingana maruz kalan kim olursa olsun mefta zaten. Kakashi gibi gözünde Sharingan'ı olan birine bile 1 saniyede iki günlük acı çektiren adam One Piece evrenini tekler. Hiçbirinin dayanmasına olanak da vermiyorum. Netim bu konuda. Sıradan bir Uchiha bile şu seride elit seviye güce sahip olur.
Aga gözlem hakisi aga...

One Piece'de çakra olmadığı için sharingan işe yaramıyor.

Bir tarafta Oroçi’nin rakibi, Oroçi’yi asla yenememiş, Oroçi’yi Konoha’ya bela etmiş, klon Pain’lerden sopa yiyip ölüvermiş Jiraiya, diğer tarafta Oroçi’ye tek atmak günlük rutini olmuş, uchiha belasından dünyayı neredeyse kurtarmış, Sasuke ergenine haddini bildirmiş, Uchiha Klanının en zeki üyesi İtaçi Başgan’ül Alem. Aaa, bir de Kisame varmış ya la?

Aga gözlem hakisi aga...
Gözlem Haki'si ne işe yarayacak söyleyebilir misin? Gözlem Haki'sinin Sharingan'a etki edeceğinin garantisi yoktur. Sharingan'la zihinsel acı çektirilebiliyor. Gözlem Haki'si acıya karşı bir işleve sahip değil sadece saldırının geleceğini görebilir ki gözü açmasıyla yakalaması bir olur. Bir saniyede Sharingan sahibi Kakashi'yi komaya soktuysa One Piece evreninin içinden geçer.

Gözlem Haki'si ne işe yarayacak söyleyebilir misin? Gözlem Haki'sinin Sharingan'a etki edeceğinin garantisi yoktur. Sharingan'la zihinsel acı çektirilebiliyor. Gözlem Haki'si acıya karşı bir işleve sahip değil sadece saldırının geleceğini görebilir ki gözü açmasıyla yakalaması bir olur. Bir saniyede Sharingan sahibi Kakashi'yi komaya soktuysa One Piece evreninin içinden geçer.
2 evren birleşmiş de sanki kesin bir yargıya vardın gene...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık