Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Birkaç ay öncesine kadar tayfaya gelmesini desteklemiyordum ama eski bölümlere bir göz atınca bu adama çok haksızlık yaptığımı/yapıldığını fark ettim, en büyük hakkıdır tayfayada olmak. Bir renkli kapakta kendisini görünce herkesin alışacağını düşünüyorum.
Hangi sayı hatırlamıyorum ama bir kapak'ta yer almıştı. Baya da yakışmıştı bence.

Tayfayla kıyaslandığında nekadar düz bulsam da Luffy üzerinde emeği çoktur,en basitinden Jinbe Mf de bulunmasaydı ikinci bir donut vakası yaşanabilirdi :D ayrıca savaş sonrası destek bakımından da Luffynin toparlanıp gerçek amacını görmesini sağladı bu yaptıkları bile Luffyi nekadar önemsediğini gösteriyor ayrıca denizi bir balık adam dışında en iyi kim bilebilir ki ? Bm den kaçarken tayfayı ve gemiyi denizin özel bölgesine sokabilmesi buna en iyi örnek böyle birinin Korsanlar Kralının tayfasında olmaması ayıp olurdu:)

Ayağa kalkan Ace, Katakuri vs Luffyde aynı durumu Luffye yazdılar ama bilemiyecem :d

Şununla luffy vs kata'yı bir tutmak...

Ayakta kalan kazanır. Hem bak dikilmiş gene WBnin karşısında Jinbei rüyalarda iken. Pekomsa falan tasitmamis kendini. ?
Luffy'i pekoms'un taşımasına gerek yoktu. Zaten ayna dünyasından çıktıktan sonra kendi de kaçabiliyor.
Ayrıca wb'ın uykusunda teklediği adamla, bir mom'ı tankalyıp gemiden atan adamı nasıl bir tutuyorsun anlamıyorum.

Hamsi koydum tavaya da, başladım oynamaya...
Açtık baktık hamsi yok, başladım ağlamaya...

Hamsi zıplamış suya da, başlamış kaçmaya...
Bulmuş arkadaşlarını, başlamış oynamaya...

Güle güle hamsiciğim, kendine iyi bak ha...
Geçersen bizim oradan, yüzgecini bir salla...

Hamsi bakmış arkaya da, bizim evin oraya...
Sallamış yüzgeçlerini, demiş bana elveda...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık