Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Jewelry Bonney - Gol D. Roger - Charlotte Linlin

İyi de senin dediğin gibi olsaydı ilk Bonney'i idam etmeleri gerekmez miydi uzun zaman önce.Ace'in Rogerin oğlu olduğunu öğrendikten hemen sonra idam edemiyorlar çünkü Beyazsakalın himayesinde biri ve Ace'in de hali hazırda kuvveti var.Onu direkt yakalamak için bir çok şeyi feda etmeleri gerekirdi
Ama Bonney'in ne tayfası nede kendisi güçlü değil.Yolculuğu sırasında Amiral tek başına gitse kolayca paket edebilirdi veya Shabondy'de Bonney'in orada olduğu biliniyordu onu yakalamak için özel emir falan verilirdi en azından.
Tabi Bonney'in Roger'ın kızı olduğunu Ace'in idamından bir kaç gün sonra öğrendilerse senin dediğin olabilir
Bonney'in meyvesi gizlenmek için harika bir meyve. Hatta kaçıncı sayı olduğunu hatırlamıyorum, yaşlı formuna geçip pizza çalıyor sonra çocuk haline dönüp pizzayı çaldığı dükkanın sahibinin önünde pizzayı mideye indiriyor.

Robin bile çocuk haliyle kaçmış , Bonney'in meyvesi kaçmaya gizlenmeye daha uygun. Bundan kolay ne var :)

Güzel teori olma ihtimali var. Hem gerçek olursa Luffy'nin şöyle bir üstünlüğü olur.
Roger--Mom
Beyazsakal-- Malum
Luffy--Hancock
Üstünlüğün ne olduğunu yazmama gerek yok sanırım :)
Ama lütfen teori tutamasin. Roger'ın o kadar düştüğünü görmek kalbime indirir:(
Edit: Luffy--Bonney işi olmaz. Birbirlerini yerler:(

İyi senaryo. Hatta kimi yerlerde kurduğun benzerlikler neticesinde neden olmasın da dedirtiyor ama Roger'ın soyunu kurutmak isteyen hükumet için Bonney'in peşine bir amiral takmak yeterli olurdu. Yıllar yılı bulunmayacak bir kız olmadığı gibi bu kadar uzatılacak bir mevzu da değil bence Bonney.

Hea mangaka yine kılıfını bulup oldurabilir tabi.

Güzel teori olma ihtimali var. Hem gerçek olursa Luffy'nin şöyle bir üstünlüğü olur.
Roger--Mom
Beyazsakal-- Malum
Luffy--Hancock
Üstünlüğün ne olduğunu yazmama gerek yok sanırım :)
Ama lütfen teori tutamasin. Roger'ın o kadar düştüğünü görmek kalbime indirir:(
Edit: Luffy--Bonney işi olmaz. Birbirlerini yerler:(
Luffy ile kim evlense birbirlerini yerler. Roger'in malum işi doğal yaptığından şüpheliyim yani bu sadece Roger için geçerli değil tüm kocaları ve çocukları içinde geçerli :D

İyi senaryo. Hatta kimi yerlerde kurduğun benzerlikler neticesinde neden olmasın da dedirtiyor ama Roger'ın soyunu kurutmak isteyen hükumet için Bonney'in peşine bir amiral takmak yeterli olurdu. Yıllar yılı bulunmayacak bir kız olmadığı gibi bu kadar uzatılacak bir mevzu da değil bence Bonney.

Hea mangaka yine kılıfını bulup oldurabilir tabi.
Zaten Akainu geliyor almaya? Senaryoyu ben yazdım diye demiyorum ama bana çok olası geliyor nedense :D

Luffy ile kim evlense birbirlerini yerler. Roger'in malum işi doğal yaptığından şüpheliyim yani bu sadece Roger için geçerli değil tüm kocaları ve çocukları içinde geçerli :D
Bence Hancock ile gayet olur. Luffy Hancock'tan iyisini mi bulacak:D Bana malum iş bildiğimiz şekilde yapılıyor gibi geldi:D Yani altında bir şey aramıyorum ben. Diğer türlü (Meyve ile ilgili) olsa şimdiye binlerce çocuğu olurdu. Kaidounun zoan ordusu kurmak istemesi gibi çocuklarından çok geniş ordular kurardı.

BM nin kızımı bilmem ama ace in ya manitası yada kardeşi bariz belli arkadaşı değildir.Durduk yere mf deki olaylara gözyaşı dökmez bu kız.Teori güzel eline sağlık

Yok yani bir amirali yollayıp işini çoktan bitirebilirlerdi demek istedim :) Bu kadar uzun süre yaşatmazlardı Bonney'i. Ama dediğim gibi olabilir de.
Hükümet gösteriş yapmayı çok seviyor o yüzden direkt işini bitirmek yerine duyura duyura herkese açık bir şekilde göz dağı vererek yapıp prestijlerini arttırabilirler o yüzden öldürmek için amiral göndermemiş olabilirler.

BM nin kızımı bilmem ama ace in ya manitası yada kardeşi bariz belli arkadaşı değildir.Durduk yere mf deki olaylara gözyaşı dökmez bu kız.Teori güzel eline sağlık
:sapkali:

Bonney'in meyvesi gizlenmek için harika bir meyve. Hatta kaçıncı sayı olduğunu hatırlamıyorum, yaşlı formuna geçip pizza çalıyor sonra çocuk haline dönüp pizzayı çaldığı dükkanın sahibinin önünde pizzayı mideye indiriyor.

Robin bile çocuk haliyle kaçmış , Bonney'in meyvesi kaçmaya gizlenmeye daha uygun. Bundan kolay ne var :)
Bilemiyorum şansal hocam pozisyon baştan ofsayt gibi..(Nedense Rasim Ozan gibi konuşasım geldi)
Şimdi ya o kız o göz yaşlarını Ace için dökmediyse, ya beyazsakal için döktüyse o zaman ne diyeceksiniz?

Adettendir: HOAYDAA :(

Bilemiyorum şansal hocam pozisyon baştan ofsayt gibi..(Nedense Rasim Ozan gibi konuşasım geldi)
Şimdi ya o kız o göz yaşlarını Ace için dökmediyse, ya beyazsakal için döktüyse o zaman ne diyeceksiniz?

Adettendir: HOAYDAA :(
Konunun içeriğinde Bonney Ace için göz yaşı döktü dediğimi hatırlamıyorum ama :(
HOAYDAA.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık