Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Jack dediğin adamın kimi özellikleri amirallerden kapışabilecek düzeyde. Luffy Kaido'yu yendiği zaman ki kastettigimiz teke tek ise bu ancak seri sonuna tekabül eder, Franky amiral ayarı (aşağı yukarı) Adam alıyorsa Sanji İki amiral, Zoro 4 amiral falan harcar o zaman. Çok uçuk diyorum.
Jack amiral ayarı filan değil benim gözümde.
Cracker-Jack aynı düzeydedir. Jack'in ödülü Smothie'den yüksek diye onu 1. adam yapmaz. Katliam yaptığından ödülünü yüksek vermişler.

Zaten Zunisha'dan tek yemesi seviyesinin belli etti belli seviye adamlar o darbeden sonra ayağa kalkardı yok Zunisha şöyle böyle diye kendini kandırmayın o darbe Oda'nın Jack karakterine verdiği önemi gösterir.
Cracker gibi belli bir gücü olsa saçma birşekilde yenildi.

Ödülü falan hiç hesaba katmadım. Ama şuradan da hesap edebiliriz. Luffy'nin teke tekte alamadığı adam amirale çok yakın güçtedir. G4 sündürüyor çünkü :)
G4'ün gücü bir Kizaru etmez ama eski amiral Zeyphr ile kıyaslanabilir bana göre.
Cracker ise 3. en güçlü muhtemelen Jozu ile rakip olurdu. Ama Wb tayfası bana göre diğer tayfalardan biraz daha güçlü olduğundan Jozu öndedir.
Franky ileride Jozu ayarı olur Jack'i yener. Amiral seviyesi dediğin Jozu ise amiral ayarı da diyebilirsin.

G4'ün gücü bir Kizaru etmez ama eski amiral Zeyphr ile kıyaslanabilir bana göre.
Cracker ise 3. en güçlü muhtemelen Jozu ile rakip olurdu. Ama Wb tayfası bana göre diğer tayfalardan biraz daha güçlü olduğundan Jozu öndedir.
Franky ileride Jozu ayarı olur Jack'i yener. Amiral seviyesi dediğin Jozu ise amiral ayarı da diyebilirsin.
Kizaru'nun falan hiçbir şeyini görmedik zaten ben deyim. O adam göstermediklerine rağmen Kuzan ve Akainu ile birlikte canavar olarak görülüyorsa çok fena adam çokkk. Şeytan :)

Wb tayfası konusunda seninle hemfikirim. Joz»Jack ama Franky'nin ileride o seviyeye gelmesi tayfanın diğer üyeleri için hunharca bir güç seviyesi demek. O yüzden kadarına ihtimal vermiyorum ama beklenti meselesi tabi.

Kizaru'nun falan hiçbir şeyini görmedik zaten ben deyim. O adam göstermediklerine rağmen Kuzan ve Akainu ile birlikte canavar olarak görülüyorsa çok fena adam çokkk. Şeytan :)

Wb tayfası konusunda seninle hemfikirim. Joz»Jack ama Franky'nin ileride o seviyeye gelmesi tayfanın diğer üyeleri için hunharca bir güç seviyesi demek. O yüzden kadarına ihtimal vermiyorum ama beklenti meselesi tabi.
Sanji için de şuan amiral ayarı olması imkansız. Ama bu adam Kizaru'yu yenebilir.

Jack amiral ayarı filan değil benim gözümde.
Cracker-Jack aynı düzeydedir. Jack'in ödülü Smothie'den yüksek diye onu 1. adam yapmaz. Katliam yaptığından ödülünü yüksek vermişler.

Zaten Zunisha'dan tek yemesi seviyesinin belli etti belli seviye adamlar o darbeden sonra ayağa kalkardı yok Zunisha şöyle böyle diye kendini kandırmayın o darbe Oda'nın Jack karakterine verdiği önemi gösterir.
Cracker gibi belli bir gücü olsa saçma birşekilde yenildi.
Jack denen adam şimdilik Luffy'den filan güçlüdür, tayfa'dan yenebilecek adam yok. Fil'den tek yemesi de önemsiz detay güçsüz olduğunu göstermez. Karakterlerin artıları, eksileri var. Adamda eksik olan da güç değil zeka, fiziksel güç olarak bırak Frank'yi Luffy'i bile katlar şu anda.

Bu adamı çok tuhaf tasarlamış.

Mamut formu hantal.
Hızlı birine karşı insan forumuna geçiyor. Bu defa da eline 2 tırpan alıp dövüşüyor. Ama cüssesine baksan uçup kaçan çevik bir yapısı yok. Tank olarak savaşıyor dayanıklı.

Ama saldırı olarak etkisi ne onu göremedik.
Tuttu harcadı 20 bölümde.

X-Drake de böyle ikisinin zoan formu çok belirsiz.

Ama o Sanji işte :) Canavar üçlüden biri. Zaten o seviyede olması bekleniyor. En azından ben bekliyorum.

Bu adamı çok tuhaf tasarlamış.

Mamut formu hantal.
Hızlı birine karşı insan forumuna geçiyor. Bu defa da eline 2 tırpan alıp dövüşüyor. Ama cüssesine baksan uçup kaçan çevik bir yapısı yok. Tank olarak savaşıyor dayanıklı.

Ama saldırı olarak etkisi ne onu göremedik.
Tuttu harcadı 20 bölümde.

X-Drake de böyle ikisinin zoan formu çok belirsiz.
Jack'i sonra işleyecek benim anladığım. İlk olarak savunma-dayanıklılık yönü gösterildi, sonra da saldırı yönü işlenecek. Yoksa sen git adama serideki en nadir meyve türünü yedir, 1 milyar ödül ver, 5 gün hayvan gibi adamlara karşı dövüştür ama Zunisha teklesin işi bitsin. Hiç olacak iş mi ? Jack yardıracak daha.. Mamut'un fiziksel olarak dehşet saldırıları vardır.

Ama o Sanji işte :) Canavar üçlüden biri. Zaten o seviyede olması bekleniyor. En azından ben bekliyorum.

Jack'i sonra işleyecek benim anladığım. İlk olarak savunma-dayanıklılık yönü gösterildi, sonra da saldırı yönü işlenecek. Yoksa sen git adama serideki en nadir meyve türünü yedir, 1 milyar ödül ver, 5 gün hayvan gibi adamlara karşı dövüştür ama Zunisha teklesin işi bitsin. Hiç olacak iş mi ? Jack yardıracak daha.. Mamut'un fiziksel olarak dehşet saldırıları vardır.
Zunisha dediğin şey ada büyüklüğünde bir hayvan. O teklemeyecekse kim teklesin? Zunisha'nın bacağına tırmanmak 1 gün sürüyor nerdeyse. Şöyle bir hayalinizde canlandırın isterseniz.

Yardımcı olayım :)

Bu basit bir örnek oldu ama gözünüzde Zunisha'yı canlandırmanız için ekledim. Bu hayvan hayvan değil. Bildiğin Ada. Ve hortumu da başından denize kadar gidiyor. Siz diyin 500 metre ben diyeyim 1000 metre. O hortumu havaya kaldırıp indirmesi ile oluşacak momentumda değil Jack bildiğin ada olsa ikiye yarılır.

Ha bu neyi gösterdi bize? Zunisha'dan tek yiyen adamın sağ olduğunu. Bu adamın fiziksel dayanıklılığının korkunç seviyede yüksek olduğunu gösterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık