Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Sonun böyle olmasına forumda kimsenin laf etmemesine ayrıca üzülüyorum
Tabii ki de saymadım ama abartısız söylüyorum, forumu aktif olarak kullanan üyelerin en az %70'inin Wano arc'ın ve Canavar Korsanlarının işlenişine ettiği lafın haddi hesabı yoktur. Sürekli olarak birbiriyle didişen tüm lobilerin belki de tek ortak noktası arc'ın çok kötü işlendiği oldu.

Ama nereye kadar laf edeceğiz? Bir noktadan sonra, asla Naruto seviyesine düşmez dediğimiz seri Fairy Tail seviyesine düşünce saldık One Piece'i eleştirmeyi ve eğlenmeye baktık. Serinin yazarı ihanet etmişse seriye, okuyucu ne yapsın?

Tabii ki de saymadım ama abartısız söylüyorum, forumu aktif olarak kullanan üyelerin en az %70'inin Wano arc'ın ve Canavar Korsanlarının işlenişine ettiği lafın haddi hesabı yoktur. Sürekli olarak birbiriyle didişen tüm lobilerin belki de tek ortak noktası arc'ın çok kötü işlendiği oldu.

Ama nereye kadar laf edeceğiz? Bir noktadan sonra, asla Naruto seviyesine düşmez dediğimiz seri Fairy Tail seviyesine düşünce saldık One Piece'i eleştirmeyi ve eğlenmeye baktık. Serinin yazarı ihanet etmişse seriye, okuyucu ne yapsın?
Doğru diyorsun G5 de travmaydı mesela

Bunun o kadar leş bir hibrit formu var ki, tanımlayacak kelime bulamıyorum. Oda'nın prenses fetişine kurban gitti güzelim karakter.
Momo'nun 30 bölüm ağlaması yerine keşke şöyle bir Jack görseydik, reisi hep böyle hayal etmiştim:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık