Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Jozu-Cracker-Jack
Bunların üçüde bana göre tayfalarındaki en güçlü üçüncü kişiler.
Jack'in ödülünün Cracker'den biraz yüksek olması girdiği yerde katliam yapması filandır.

Ben bu adamı görene kadar en güçlü balıkadamı Jimbei sanardım :D.Crackerdan biraz daha güçlüdür diye düşünüyorum. Oda, sırf Kaidounun genel zirve gibi gözükmesi ve 4 tatlı komutanına karşılık 3 tane disaster olması sebebiyle. Yoksa Crackerda candır, konu dışına çıkmayayım daha fazla.
Güçlü,Karizmatik ve cesur(Belki serideki en cesur karakter bile olabilir) olduğu kadar mal ve kibirli bir karakter. Acenin 10 metre ve psikopat versiyonu mizaç olarak :D
3. adam olarak bekliyor herkes fakat sağ kol olsa bile sırıtmayacak şekilde tasarlanmış bir karakter.

Aşırı kaliteli biri. Luffy gibi salakça, bilmeden, akıl kıtlığından güçlü adamlara dalmıyor yani demek istediğim kendi iradesi, kendini test ediyor, önüme geleni tokatlarım havası ile dalıyor. Adamda hep herkesi yenerim havası var <3

Aşırı kaliteli biri. Luffy gibi salakça, bilmeden, akıl kıtlığından güçlü adamlara dalmıyor yani demek istediğim kendi iradesi, kendini test ediyor, önüme geleni tokatlarım havası ile dalıyor. Adamda hep herkesi yenerim havası var <3
Fujinin ne kadar üper bir hayvan olduğunu yüzüne söyledikten sonra dalmasına ne diyeceksin Luffynin merak ediyorum.

Bir karakteri överken başka birini yermeye çalışmak :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık