Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 157 45.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.4%

• Kullanılan toplam oy
    344
Orada orochi'yi öldürmek için tüm gücünü kullanan bir zoro var. Diğer tarafta ise aynı tarafta olduklarını düşündüğü için kalıcı hasar vermek istemeyen denjiro. Sence denjiro zoro'yu yaralayacak bir saldırı yapmak ister mi? Adam orada savunma mod açmış.
Tüm güç olayı nerden çıktı.Zoro'nun tüm gücü 3 kılıç yav.2 kılıç değil.Luffy'nin g3 açıp birini yenemeyip Luffy tüm gücüyle daldı yenemedi demek gibi bir şey senin dediğin.

Tüm güç olayı nerden çıktı.Zoro'nun tüm gücü 3 kılıç yav.2 kılıç değil.Luffy'nin g3 açıp birini yenemeyip Luffy tüm gücüyle daldı yenemedi demek gibi bir şey senin dediğin.
G3 ile g4 arası hayvani fark var. Zoro'nun kılıçsız, tek kılıç, çift kılıçla da güçlü teknikleri var.

Zoro'nun da 2 kılıçlı hali ile 3 kılıçlı hali arasında ciddi farkı var ama :D Zoro'nun Denjiro karşısında tam güç olmadığı bariz gayet.
Zoro denjiro'dan güçlü çıkabilir. Benim demek istediğim koskoca shogun'u koruyan adam ve jack'i yaran adamın bu kılıcı tutamayıp bayılması komik.

Zoro denjiro'dan güçlü çıkabilir. Benim demek istediğim koskoca shogun'u koruyan adam ve jack'i yaran adamın bu kılıcı tutamayıp bayılması komik.
İlk anda Bayılmasalar bile sürekli kontrol edemeyeceklerdi belki. Yani kılıç söz dinlemeyecekti muhtemelen ve sürekli haki çekecekti bunlardan. Sonunda da belki bu yüzden yine bayılacaklardı. Çünkü Zoro bildiğin kılıca “Geri ver lan şunu” diyor reyiz. Yani kral hakiye bile bağlanabilir bu olay...

Oden dediğin adamın kılıcını tutamayabilir gayet.Jack'i yarabilmek büyük bir olay değil.Daha önce de dedim.Base Jack'i yarabilmek hiç değil.
Kedi köpek'de yarsaydı o zaman. :artiz:

İlk anda Bayılmasalar bile kontrol edemeyeceklerdi belki. Yani kılıç söz dinlemeyecekti ve sürekli haki çekecekti bunlardan. Sonunda da belki bu yüzden yine bayılacaklardı. Çünlü Zoro bildiğin kılıca “Geri ver lan şunu” diyor reyiz. Yani kral hakiye bile bağlanabilir bu olay...
nE kral haki nalaka abe??

Bir ara konuşulmuştu bu. Hani kral hakinin ruh üzerinde baskı kurma olayı var sanırım ya. O muhabbet işte. Zoro kılıcın üstünde baskı kuruyor falan gibi...
Bana nedense zoro'da kral haki çıkmayacakmış gibi geliyor. Yani kontrol edemese bile salabileceği çok an oldu. Oda illaki belli ederdi diye dusunuyorum.

Bana nedense zoro'da kral haki çıkmayacakmış gibi geliyor. Yani kontrol edemese bile salabileceği çok an oldu. Oda illaki belli ederdi diye dusunuyorum.
Aslında bir kaç yerde bir şeyler var gibi ama resmiyete dökülmeyince emin olamıyorsun. Ben Zoro da çıkacağına inanıyorum. Çünkü bir çok şekilde o tanıma uyuyor Zoro. Önceden gösterilmemesine de çok takılmıyorun çünkü Oda’nın işlerinde artık mantık aramaya gerek yok. Bu arc çıkarsa çıkar ki bence çıkacak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık