Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 45.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    343
Haklısın galiba :) Ama Wb havayı yumruklayabildiği için yemezdi, orası kesin. Shanks slash atabildiği için ( atıyordur herhalde :D ) o da yemezdi. Kaido da uçabildiği için o da yemezdi (uçtuğu yeni aklıma geldi). Bir Linlin soru işareti. Ama işte bu adamlar zaten serinin zirvesi. Bunlar dışında 5 tane isim sayılamaz bu saldırıyı yemeyecek ya da karşı koyabilecek. Zaten ben saldırıyı yiyip yememesinde değilim. Yiyip de hayatta kalması muazzam bir şey, onu anlatmaya çalışıyorum :)
Zati Oda tekerrürü sever. Zunisha tekrar gözüktüğünde anlarız olayı. Üst kalibre birine vurmayı deneyecektir :D Oars'un başına gelen gibi bir tek yeme olayı gerçekleşebilir

Bu zamana kadar gördüğümüz en büyük fiziksel güçten darbe yedi Jack. Hatırı sayılır bir kıstas olmalı bence bu. Öte yandan havada kalma becerisine sahip kişiler dışında bu saldırıdan kurtulma ihtimali olan biri yok zaten. Kim kurtulabilir ?

Kizaru akla gelen ilk isim. Belki Mingo. Başka aklıma gelmiyor.

Hatta havada kalsa bile bu kadar hızlı gerçekleşen bir saldırıdan kaçılabilir mi belli değil. Çünkü Zunisha'nın hortumu hatırı sayılır bir alanı kaplıyor ve saldırı çok ani gerçekleşiyor. Kaçış güzergahı ve bu güzergahın hesaplanma süresi epey sınırlandırılmış oluyor aslında. Öte yandan bu fiziksel saldırıyı, o zeminde direkt olarak karşılayabilecek kimse yok. Kaido da dahil diyorum çünkü zemin buna müsait değil. Zunisha'nın darbesi durdurulduğunda ister istemez zemine bir baskı yapacak ve bu baskı da geminin batmasına yahut parçalanmasına neden olacak. Sert bir zemin olsa o zaman durum farklı olabilir. Yani bilmiyorum da bence o saldırıdan sağ kurtulması bile muazzam bir dayanıklılık örneği yahu :)
Dediklerin doğru olabilir, bir şey demiyorum. Ama sırf bu sahneyi ele alarak Jack'i konumlandırmak sıkıntı. Kedi ve köpekle yaptığı dövüşü ele almak daha mantıklı.

Dediklerin doğru olabilir, bir şey demiyorum. Ama sırf bu sahneyi ele alarak Jack'i konumlandırmak sıkıntı. Kedi ve köpekle yaptığı dövüşü ele almak daha mantıklı.
Hepsi üst üste geliyor zaten bu olayların. Birbiriyle bağlantılı gibi neredeyse.

İnu-Neko dövüşü, Amiral konvoyuna saldırması, Zunisha'dan hortum yemesi. Adamın dinlenmeye bile fırsat bulamamışken tüm bunları yaşaması ve hayatta kalması dehşet bir dayanıklılık. Zaten mamut diyorsun abi. Tarihteki en dayanıklı varlıklardan biri.

@kadir †.

Zunisha gidici mi diyorsun yani ? Olabilir. Zaten Mink'ler sonsuza kadar Zunisha'nın tepesinde kalacak değil. Wano'da Kaido'ya karşı savaşmak isteyip de küsküyü yiyebilir Kaido'dan :) Ağzımız açık kala kala bu adam harbi canavarlar kralı deriz o zaman.

Jack fiziksel olarak oldukça güçlüde Inurashi tek eliyle hortumunu durduruyor. Misal Kaido orada yumruk atsa Inurashi tek eliyle durdurabilecekmiydi ?
Jack ve tayfası ne dedi ?
Zunisha'nın boynuna yaklaşırsak onu keseriz biçeriz vs.
O zaman Mihawk veya yetenekli bir kılıç ustası filin hortumunu kesemez mi bana kalırsa keser. Zaten Jack ve tayfası kesilebileceğini belirtmiş bir de One piece evreninde bu tip büyük yaratıklar genelde kolay kesiliyor.
Misal Doflamingo binbir zahmetle Law'ın kolunu keserken Oz'un bacağını kolaylıkla kesiyor. Zoro hiçbir kimsenin kolunu bacağını kesmemiştir ama denizin içinde koca ahtapotun kolunu dilimledi.

O yüzden yonkoular durduramaz amiraller kaçarmış vs. o kadar emin olmayın.
Akainu eritir,Kizaru anında tepiği basar,Aokiji bütün deniz ile dondurur,Ishoo ise bütün fili havaya kaldırır.

Jozu'nun ödülü Smothie'den yüksek diye 1.komutan diyen veya Kaido'nun tayfası daha yüksek diyen olmuş.
Jack katliam yapan kıtlık ismi verilmiş bir doğal felaket olarak görülüyor tabi bu adamlara daha fazla ödül verecekler. Cracker-Jozu-Jack birbirine yakın güçte adamlar biraz Jozu bu isimlerden daha üstündür.

Jozu 100 -- Jack 99 -- Cracker 99 -- Vista 98 -- Neko 97 (Bana göre)

Doflamingo vs Jack konusuna gelirsek.
Doflamingo'nun bug bir meyvesi var. Jozu'ya yaptığı gibi kukla yapıp üzerinde horon çekebilir. Kuş Kafesi gibi bir yeteneği var. O yüzden bu yetenekler Dofi'yi öne çıkarıyor.
Ama eğer bunları katmazsak Dofi sadece meyve uyanışıyla dövüşecekse bir nevi Luffy dövüşü gibi o zaman Jack yener.

Son düzenleme:
Bu adam güçlü de ben ilk gördüğümde Doflamingo ağırlığı alamadım.

Bence Shogun ve Doflamingo , Kaido'nun yıkımcılarından farklı bir yerde ve daha güçlü.

Kaido > Shogun > Doflamingo >= Yıkımcılar

Haklısın galiba :) Ama Wb havayı yumruklayabildiği için yemezdi, orası kesin. Shanks slash atabildiği için ( atıyordur herhalde :D ) o da yemezdi. Kaido da uçabildiği için o da yemezdi (uçtuğu yeni aklıma geldi). Bir Linlin soru işareti. Ama işte bu adamlar zaten serinin zirvesi. Bunlar dışında 5 tane isim sayılamaz bu saldırıyı yemeyecek ya da karşı koyabilecek. Zaten ben saldırıyı yiyip yememesinde değilim. Yiyip de hayatta kalması muazzam bir şey, onu anlatmaya çalışıyorum :)
Kaido hangi sahnede uçuyordu, hatırlayamadım.

Silahları - Koro kısmında tüm minkleri saf bırakmış diyor. Galiba saf dışı yazılması gerekiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık