Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jack vs. Charlotte Cracker

Kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    219
Büyük olaylar başaran, çıkaran, dikkat çeken kişilere yüksek ödüller veriliyor yada sivil katliam gibi şeylere. Sanji'nin niye ödülü arttı onu bile anlamadım ben? :S Geçen arc Sanji yoktu ama ödülü arttı. Yani olayların içerisinde olsaydı daha büyük ödüle sahip olabilirdi.

Ayrıca konu dışı olmasın Cracker çok da güçlü bir karakter değilmiş ya. Abartmışız.

Hayır ama doğruluk payı var.Yoksa mangada niye öyle geçsin yada her çıkan şu kadar ödülüm var akıllı olun diye niye bağırsın ?
Yav tamam da ödül var ödül var karşiiim :) Bu seride güç mekanizması denen bir şey var. Üç tane, kapı gibi unsur... Sen bunlardan hiçbirini değerlendirmeye bile almadan ki aslında değerlendirme yaparken ele alman gereken şey bunlar... Ödülü yüksek diye nidalar atarsan olmaz ki.

Haklılık payını Caribou'nun Sanji'den güçlü olabileceğini ima ederek kaybetti o arkadaş. Saçmalardan seçmeler tarzında bir bakış açısına sahip ne yazık ki kendisi :(

Cp0Lucci

:/
Mantığına göre Usopp > Sanji falan oluyor. Onaylıyor musun bunu?
Demekki şuan için yazar ona daha büyük pay biçmiş. Bu da onun potansiyel ödülünü gösterir. Şuan için Sanji den önde ben onaylamıyorum yazar onaylıyor zaten.

Bence ödüller şu şekilde.Bartolomeo 150 milyonsa en az 150 milyon alacak güçte bir adamdır.Fazlasını alacak güçte de olabilir.Ancak almaz orası ayrı.

Zaten problem de buradan çıkıyor.100 milyonluk luffy örneği verilmiş bu cidden doğru arada ufak farklar yoksa ödülü fazla olan daha güçlüdür.50 milyonu geçiyorsa fark büyük ihtimalle fazla olan güçlüdür.Yoksa karasakal niye 100 milyonluk adam arasın.Gücü belirtiyor işte.Belli eşikleri var 100 milyon gibi.

Yani kimse caribou 210 aldı diye o kadar etmez güçsüzdür diyemez kolay kolay.Öyle olması için buggy gibi bir arkaplanı olduğunun kesin olması lazım.Ama adam logia ve logiaların hiçbiri boş değil.
Tamam da sen Caribou 210 diye Caribou'yu Sanji'den falan üstün tutuyorsun burada bir problem vardır ki farklı bir şey de demedin.

Caribou'nun da istisna olduğunu neden kabul etmiyorsun mesela?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık