Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Mağara soğuktu evet. :( Efsaneydi be.
Harry Potter, Godfather, Star Wars, Star Trek, Esaretin Bedeli, Forest Gump, Gladyatör, Kuzuların Sessizliği, Terminator, Cesur Yürek, Açlık Oyunları, Alien, Indiana Jones, Maymunlar Cehennemi, Görevimiz Tehlike, Kaptan Amerika, Iron Man, Superman, Hulk, Benjamin Button, Truva...

Bunları ve daha aklıma gelmeyen birçok meşhur yapımı izlemedim. Haksızlık etme kendine. :D:D

Çingeneler Zamanı

Perhan Romanya'da büyükannesiyle yaşayan yeniyetme bir çingenedir. Çingenelerin doğayla bütün ve kendilerine has atmosferinde, Perhan da biraz kendi iç dünyasında biraz da kızarkadaşının aşk ateşinin içinde yaşamaktadır. Genç çingene, duygu yoğunluğu yaşadığında nesneleri uzaktan hareket ettirebilmektedir de.Mafyatik işler peşindeki Ahmed, ondan yararlanmak için Perhan'ı kendisiyle birlikte şehre gelmeye ve yaşadığı yeri terketmeye ikna eder. Perhan bu yeni hayata tek bir şey için katlanır: yeterince para biriktirmek ve sevdiklerine geri dönüp evlenebilmek. Bir yandan da bacağından ameliyat olmak için onlardan ayrılan kızkardeşini bulmayı ummaktadır
Özellikle müzikleri mükemmele yakın tabi direk aklınıza Türkçe kelimeler gelebilir, bildiğin araklamışlar.. Oyunculuklar muthiş zaten hindi bile bu kadar mükemmel oynayamazdı. Hem hüzünlendim hemde güldüğüm yerler çoktu ama en önemlisi kendime yalan söylediğimden beri kimseye inanmıyorum.. Film tam olarak kendinizi sorgulatıyor ya

Harry Potter, Godfather, Star Wars, Star Trek, Esaretin Bedeli, Forest Gump, Gladyatör, Kuzuların Sessizliği, Terminator, Cesur Yürek, Açlık Oyunları, Alien, Indiana Jones, Maymunlar Cehennemi, Görevimiz Tehlike, Kaptan Amerika, Iron Man, Superman, Hulk, Benjamin Button, Truva...

Bunları ve daha aklıma gelmeyen birçok meşhur yapımı izlemedim. Haksızlık etme kendine. :D:D
Bir şey diyeyim mi? Saydıkların arasında izlediğim BİR tane bile film yok. DFJGKDFJLGSAfsdfsdg
Edit: Star Wars'u görmemişim. Bi o var. :D

Netflix yapımı Çin fantastik bilim kurgu Double World izledim. Bu tür filmleri sevenler için orta halli bir film 10/6 benim oyum çok beklentiniz olmasın.

Indiana Jones serisi. Övülecek bir yanları varsa o tür cümleleri de "Dönemine göre" gibi klişe hâle gelmiş kelimelerle başlayarak kurabileceğimiz için bu dediklerimden başka bir şey söyleme gereği duymuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık