Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Back to the Future

Güzeldi, eğlenceliydi. Pek mantık aramamak gerek ama bir şeye takılmadan edemedim. Marty geçmişe gidiyor ve annesi ile babasını ayarlıyor. Ayarladığı için o da doğmuş oluyor ve büyüyor ama annesi ile babası demiyor mu ulan bizim oğlumuz tıpkı bizim aramızı yapan Marty'ye benziyor. :D Daha çok şey var da işin eğlencesine baktım. Yukarıdakinin esprisi dönse dahi kabul ederdim ama kimse bir şey demedi. xd

Captain Marvel
Kaç yıldır MCU'dan çok uzak kalmıştım, sadece Guardians of the Galaxy'leri izlemiştim her birini bilmem kaç kere :) Şu Infinity War ve End Game'i artık izleyeyim dedim geçen nihayet canım çekti, açtım ne bir şey anladım ne bir şey hatırladım. Ben de Civil War'ı baştan izleyerek başladım arada çıkan tüm filmleri izlemeye :) Başa Captain Marvel'i koymuştum. Next.

Otobüste giderken ex machina yı izledim başta boş filmdir diye düşündüm zaman geçsin diye açtım fakat cidden sardı. Yapay zeka ile ilgili bir film. Bazı sahneleri zorlama ve mantık dışı olmuş fakat işlenişi gerçekten çok hoş. Sizi geriyor ve sıkmıyor en iyi yanı ise ciddi bir ters köşe yapıyor olması. Konuşmalar, dialoglar gerçekten çok hoş biraz daha uzatılsaydı tadından yenmezdi. Aman aman bir film değil öyle de yani boş vaktiniz varsa izlemenizi öneririm.

@nuni 'nin tavsiyesiyle contact.
Pek sürükleyici değildi ama ikinci yarısında sarmaya başladı.Güzel filmdi tahmin edilebilir yerleri vardı.Sonuç insanoğlu işte ne olacak.
Bunlarda nasıl uzaylı canım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık