Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Reis oyuncular toplanmış.
Robert Downey ve Rober Duvall zaten malum, bir de Daredevil'daki Wilson Fisk'i oynayan Vincent D'Onofrio ( saçlı sakallı görmek bir garip oldu :D ) ve Fargo'nun ilk sezonunda Lorne Malvo'yu oynayan abi var.

Bu ara gençlik filmlerine sardım baya bi izledim favorilerimi sırayla buraya bırakıyorum izleyin pişman olmazsınız.

Bu ara gençlik filmlerine sardım baya bi izledim favorilerimi sırayla buraya bırakıyorum izleyin pişman olmazsınız.

Emma Stone filmi Emma Stone yüzünden güzel eğlencelidir.

Şunu öneriyorum asla pişman olmazsın bir dene.Başrole şaşıracaksın.Heath Ledger yani Joker.

10 Things I Hate About You

tamamdır bende bu tarz film arıyordum
Baya keyiflidir öneririm izle o filmi.Gençlik filmlerinin kanımca zirve noktası ise Dazed and Confused genç ve heyecanlı filmi fakat herkese hitap etmez.Sinema değeri daha ön planda bir film.İzleyenler bu filmde hiçbirşey olmadı diyebilir çünkü ortada başı sonu belli bir senaryo yok 70 dönemini anlatan saf gençlik filmi.

Şunu öneriyorum asla pişman olmazsın bir dene.Başrole şaşıracaksın.Heath Ledger yani Joker.

10 Things I Hate About You
Eğlenceli, klasik Hollywood genclik filmi ama Heath Ledger'dan sonra izlerken huzunlendirdi beni.

Ben de Ispanyol Pansiyonu'nu önereyim. Erasmus'la ispanya'ya giden Fransız ogrenci üzerinden gelişen olayları anlatan, sıcak bir film.

Suspiria (1977)

Dario Argento'nun klasiklerinden biri, abim tavsiye etti geçen hafta izledim türünde başarılı bir film özellikle yılına göre, bu tarz kült filmleri seven arkadaşlara tavsiye ediyorum

http://www.imdb.com/title/tt0076786/
'Kör adam ve köpeği' sahnesi efsanedir.

The incredible burt wonderstone nâmında bir film.Çok manidar espriler olmasına ve olay akışının güzel gitmesine rağmen sonu çok basit bitivermiş.Ayrıca film 2013 yapmı .Hülasa filmi izlemeyin efenim

Finding Altamira
Adından da anlaşılacağı üzere Altamira mağarasının keşfini anlatan bir film. Buluntuların incil ile ters düşmesi sebebiyle ilginç tartışmalar çıkmış, film de bunları yansıtmış. Arkeoloji ve tarih öncesi dönemlere ilgi duyanlar keyif alabilir, onun dışında bayık gelecektir.

Atomic Blonde

Dişi John Wick diyorlardı bu film için, ben de yine suç dünyası filmi bekliyordum. Zerre alakası yokmuş. Kim nereden çıkardıysa onu. Senaryo, klasik bir Soğuk savaş casus filmi senaryosu, biraz kafa yakıcı, bir iki twist falan. Ama o dönemin Berlin atmosferini ve o dönemdeki casus mevzularının pisliğini çok iyi vermiş. ''Ulan ben de mi casus olsam çok havalılar beah'' demediğim tek casus filmi galiba :D Dövüş sahneleri de çok iyiydi, son dönemlerde oyuncuların dövüş sahnelerine bu kadar çok çalışmasına çok seviniyorum. Keanu Reeves ve Charlize Theron özellikle başarılı oldular bu konuda son yıllarda. Sanırım bu yüzden dişi John Wick deniyor bu filme de.

War Dogs/Vurguncular..

İki ahbabın küçük çapta silah tüccarlığı macerasını konu alıyor. 2010'lar bitcoin veya cryptocoin ile vurgun yapanlarla anılacak, 2000'lerde ise benzer bir durum Pentagon'a silah satanlarda söz konusuydu ve film bunu konu alıyor.

Sizi bilmem de benim için cast'ta Jonah Hill ismi yazması yeterli :oleyo: Ama onun dışında da çok güzel film, izlemeyen kalmışsa kaçırmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık