Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Sabo

Kim kazanır?

• Issho

Kullanılan: 3 100.0%
  • Sabo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Fujitora gibi yavaş bir adam Sabo'ya zarar veremez. Sabo fena döver Fuji'yi, hem de öyle böyle değil, ağzına ağzına vurur. :cool:

Çoçukluk dönemlerinde neredeyse Ace'in dengi bir canavar, üstüne yıllarca haki kasmış Dragon'un yanında takılmış ve mera mera meyvesi kullanıcısı bir adam Sabo. Yenemese de yenilmez

Alpamis

Oda ya hiç belli olmaz :D
Serinin başından beri adama Korsanlar Kralı ben olucam diye söyletti.Çoğu kişi de inanıyor.Bazıları onun iradesinden dolayı kendisi inanmazken Amiral olabileceğine ikna oluyor.Eğer olmazsa :D Katliam çıkar:D

Her zaman derim bir amirali tam anlamıyla yenecek kişiler yonkou lardır.Sabo durur,vurur,zarar verir ama sonuçta kazanan fuji reiz olur.

Unknown

Güzel dedin.Bir amirali başka bir amiral alır ya da Yonkou.Sabo şu haliyle Amirali yenerse birkaç seneye Yonkou tokatlar.:D
Ben Beckman,Rayleigh,Marco ? Bu adamlar uygun durumda rahatça alır.Bir amirali ?

Rahatça olmadı ama sonuç olarak alabilir.

Ben Beckman,Rayleigh,Marco ? Bu adamlar uygun durumda rahatça alır.Bir amirali ?

Rahatça olmadı ama sonuç olarak alabilir.
Beckman o tüfekle anca haydutları alır nereye alıyor bir amirali..

Konuya gelirsek Sabo Diamante ve Burgess'ın olduğu arenada rahatça galip gelip yedi meyveyi.Bence Meyve yemeden önceki gücü aşağı yukarı Dofilamingo'ya denkti.Meyveyi yedikten sonra biraz kullanımı da geliştirirse dövüş sırasında amirali aşar.Bastille fuji farketmez sabo öper affetmez..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık