Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Issho vs. Donquixote Ailesi

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    121

Üye silindi 1004

Hepsini gökyüzüne ya da yeryüzüne oturtsa ne yapabilecekler?

Fujitora + Ryokogyu VS Sabo + 3 devrimci komutanı savaşı ortada. Fuji bundan sonra kafası sargılı geziyor.

O kadar çeşitli yeteneğe sahip adam ve Dof, Fuji tekse gayet alabilirler.

Dof family çok gömülüyor ama bizim tayfa ile karşılaşan herkes zaten çöp muamelesi görmedi mi bu zamana kadar ? Bu BM'ye yapılanlardan sonra seride bir güç dengesinden söz edemeyiz. E.Oda isterse fujiyi sugara yem eder. Fuji hayatının kalan yıllarını oyuncak bebek olarak geçirebilir. Ve herkesin hafızasından silineceği için denizciler bile farketmez yokluğunu. Fuji denen çöplük önce kuş kafesini kaldırmayı becerseydi dressrosa da olanlar olmazdı veya gidip direk doffu indirseydi yine hiç biri olmazdı. Ama gücü yetmedi işte, sonuçta bir amiralde olsan o kadar kişinin karşısından sağ çıkamazsın.

Edit: Ben sadece dof family olarak ele almıştım, dof da varsa daha fazla bir şey yazmaya gerek yok :D Dof fujiyi kukla yapar, marijeoise fuji aracılığı ile casusluk bile yapar.

Son düzenleme:

Üye silindi 1004

Dof family çok gömülüyor ama bizim tayfa ile karşılaşan herkes zaten çöp muamelesi görmedi mi bu zamana kadar ? Bu BM'ye yapılanlardan sonra seride bir güç dengesinden söz edemeyiz. E.Oda isterse fujiyi sugara yem eder. Fuji hayatının kalan yıllarını oyuncak bebek olarak geçirebilir. Ve herkesin hafızasından silineceği için denizciler bile farketmez yokluğunu. Fuji denen çöplük önce kuş kafesini kaldırmayı becerseydi dressrosa da olanlar olmazdı veya gidip direk doffu indirseydi yine hiç biri olmazdı. Ama gücü yetmedi işte, sonuçta bir amiralde olsan o kadar kişinin karşısından sağ çıkamazsın.
Saka, Yonkou tayfasına yapıyorsa... Fuji de aynısını Dof çöplerine yapar.

Saka, Yonkou tayfasına yapıyorsa... Fuji de aynısını Dof çöplerine yapar.
Fuji dediğin adam bu kadar matah bir şeyse neden kafesi ittirmeye yardım etti :D Yav şu son çıkan bölümlerden sonra hala güç dengeleri olayını filan mı savunacaksınız ? Robin ile Jimbei rahatça dışarı atıyor yonkouyu. Neyin kafası bu. Jimbei dediğin adam da MF'de sakadan büyük darbe almıştı. Karnını deldi adamın. Ama bir yonkou bunları yapmayı geçtim dayak yiyor şu balıktan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık