Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İssho & Kuzan vs. Donquixote Doflamingo & Dracule Mihawk

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    174
O Doflamingo fanboyu'da sen niye kutsallara bağlıyorsun ki? Kuzan'ın arkadaşı tehlikedeydi asıcam kesicem hepinizi diye böğüren Doflamingo'nun elinden kurtardı. Doflamingo'yu öldürse eline ne geçer? Dof'ta zaten bir iki laf sokmaya çalışmaktan öteye gidemedi. Sonra da aldı voltasını.
Şunu demek istedim. Dof ile orada vs atsaydı Kuzanın yenileceğini düşünmüyorum demek istedim. Bir şey yapmadığına göre tek sebep Smoker olamaz ... Dof ileri gitseydi gene de cevap vermicek miydi verecekti elbet ben sadece öyle bir nedenden dolayı Mingo ya bir şey yapmadığını düşünüyorum o yüzden.... Bildiği şeyler olabilir. Sonuçta amiraldi ya da şu anda neyse artık ...

Issho ve Kuzan ham yapar. Gerçekleşecek her senaryoda onlar kazanır. Fark çok.
Fark çok falan değil.Son sayılarda gördük bir amiral bir lordu övüyor.Kendinden aşağıysa neden övsün.Weevil bir lord amiral kolu aldığı söyleniyor.Bakın amiralden güçlü olması gayet mümkün bunu yapabiliyorsa.Üstelik bir yonko olan teachin peşine düşüyor öldüreceğim diyordu galiba.Tabii size göre seride herkes boş atar yaptığı için önemi yok.

Hali hazırda böyle bir adam varken böyle bir adam lord olabilmişken amiral dengi lordlar neden olmasın.

Bir gün korsanfan amiralin yenilemeyecek bir olmadığını anlayacak.Artık son amiral düştüğünde sanırım. :) O zaman dressrodakiler tek yedi diyenler amiral aynı tarz saldırıyla yenildiğinde ne diyecek merakla bekliyorum.

Kazanır dersiniz hakkınızdır ama fark çok demek gerçekten gülünç.Merak etmeyin öyle olsaydı konuyu açmazdım zaten.

Fujitora varsa tamamdır o iş. Mihawkı o alır Kuzanda Dofu alır.
Mesela Kuzan vs Mihawk ta
Mihawk kazanır demiştim ama işin işine Fuji girince o alır diyorum Fujitora fanboy olma yolunda ilerliyorum:flaugh:

Detaylari ve yorumlari okumadim ama Fuji ve Kuzan kazanmak zorunda :D 2 amiral iki shibukai alamiyacak gucteyse eger, Marinenin sonunu buggy bile getirir :D

Dof amiral seviyesinin altında. Mihawk belirsiz. Ama yine de amiraller alır gibi. Mihawk hakkında herhangi bir fikrimiz olsaydı net konuşabilirdim.

Weevill+mihawk vs kuzan+fujitora desen güzel kapışmalar olurdu da dof biraz daha wevill ve mihawk dan düşük.Tabi bu düşüklük abartı ya da net denilecek seviye değil dof canavar ama 2 amirale karşı duramaz.Ki ortada magma dan sonra net bitirici meyveli adam var.

Filo amiralini saymazsak 3 amiral var. Hükümetin köpekleri denen organizasyonda 7 kişi var ve ikisinin iki amiralden güçlü olmaları dengeleri dağıtır. Wg'nin en büyük gücünün sadık askerleri amiraller değil de ne idüğü belirsiz sağı solu belli olmayan lordlar olduğuna inanabilir misiniz?
Kimse kontrol altında tutamayacakları güçleri bir araya toplayıp onlara geniş imkanlar vermez diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık