Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Şu one piece'de mutlu, ölümsüz, analı babalı, dayaksız, köle olmadan vs. büyümüş bi Allah'ın kulu yok. O yüzden trajik hikayelerin çıtası yükseldi. Ama Oda halleder bence beceriyor bu işleri

Shanks'ın ne haltlar çevirdiğini öğrenmek istiyorum :D

Shanks flashbacklerden gördüğümüz kadarıyla mutlu mesut hayat geçirmiş. Ama gerçekten öyle mi? Shanks göründüğü kadar mutlu birisi olmayabilir bence çok trajik bir geçmişi vardır. Aynı şekilde Mihawk'ın da geçmişi trajiktir ki zaten öyle görünüyor.

Bir de sözde 4-5 sene kaldı. Wano'nun bitmesi zaten 1 yılı bulur. Shanks,Dragon,Mihawk,Teach bu adamlar kısa zamanda nasıl iyi işlenebilir? Balıkadam adası Dressrosa gibi arclar zaten 2 senede bitti.
İyice işleneceklerinin bir garantisi varmı ki :bilmem:

Xebec geri gelip dünyayımı fethedecek bırakın kalsın olduğu yerde seri ilerlemiyor zaten iyice içinden çıkamıcak Oda

Dragon. Adam seride o kadar önemli yer tutuyor fakat hakkında sahip olduğumuz bilgi çok az. Umarım bir an önce işlenir.

Im ve Gorosei ile Rocks en merak ettiklerim. Bunların yanında Dragon, Kong, Vegapunk ve Joy Boy'u çok merak ediyorum.

Üye silindi 6669

Im, gorsei, Vegapunk ve Mihawkı görmek için sabırsızlanıyorum. Dragonun çok büyük bir olayı yok Hükumet zaten Luffy devirecek. Serifen çıkartsan sırıtmaz

Sabırsızlıkla beklemek değil de işlensin çıksın aradan da 20 yıl olmuş artık gizem kasmayalım be abi. Yazıktır.
Xebec, Mihawk, Dragon, Im, Garosei.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık