Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Rocks demeyen seriyi bıraksın. Belki de bu zamanın efsanelerini içinde barındıran, Garp'ın da hikayesini paylaştığı bu oluşum kesinlikle en merak edileni.

Sonra Dragon geliyor. İşe nasıl başladı? Ne gördü? Ne zorluklar atlattı? Ve ne kadar güçlü? Bu adamın Garp ile dövüşmesini dört gözle bekliyorum. Hatta Garp-Dragon ve Luffy dövüşecektir. O dövüşe Luffy de KK olarak ya da en güçlü korsan unvanıyla katılabilir.

3 seçenek belirlenebildiği için Im ve Vegapunk arasında kaldım. Vegapunk bayağıdır duyulan bir isim ama Im ve Gorosei ise daha ilgi çekici. Sanırım IM diyeceğim.

Rocks ve Im seriye sonradan yamanmış gibi durmasına rağmen yine de ilgi çekici konular.

Akainu, Teach ve Dragon.
Bu 3lüyü çok merak ediyorum. Özellikle Akainu. Niye bu kadar katı ve saplantılı biri olduğunu merak ediyorum kendi adima söylersem. Büyük bir dram çıkacak gibi. :/ Aynı sekilde Teach'de.

Roger,Garp,Shanks ve Teach'i azda olsa gördük vakit kaybı olur Rocks'ta işlense heyecan yaratır ama seriye artı katkısı olmaz.Im , Dragon ve Vegapunk dışında kimseye ayrı Fb yapmasın artık .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık