Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İnziva (Hikâye)

Yoo cidden oyle. Boyle hikaye veya romanlar agir geliyor bana. Ama okuyucular boyle kitaplari daha cok seviyor.
Ne şekilde anlatmam daha uygun olur diye düşündüm de kelimeler kendiliğinden bu forma büründü, ben de sesimi çıkarmadım pek. Onlar ne yapacaklarını iyi biliyorlar çünkü. Yüzyıllardır aramızdalar, ben basit bir sözcüyüm. :)

Ne şekilde anlatmam daha uygun olur diye düşündüm de kelimeler kendiliğinden bu forma büründü, ben de sesimi çıkarmadım pek.
Onlar ne yapacaklarını iyi biliyorlar çünkü. Yüzyıllardır aramızdalar, ben basit bir sözcüyüm. :)
Senin fazla okudugunu varsayarak yorum yapayım(oyledir inkar etme) Bir oneri olarak kabul et. Dusuncemi belirtiyorum sadece. Yani benden daha iyi bilirsin.

Yani kitabı kendi kafana gore yaz. Bir okuyucu kitlesine hitap etsin diye yazma bana göre. Icinden ne geliyorsa oyle yaz ki ortaya gercek bir kitap ciksin.

En iyisini yapmışsın. "Okuyucu kitlesine hitap etme" mantigiyla hareket edilirse isin icinden cikilamaz ve tam olarak kitap yarim yamalak bir kitap olarak olur. Iste bu yuzden saf ve dogal bir kitap yazmis bulunuyorsun. O mantikla yazarsan acik konusayim ve lutfen yanlis anlama bana gore biraz ozentilik olur istemeden.

Senin fazla okudugunu varsayarak yorum yapayım(oyledir inkar etme) Bir oneri olarak kabul et. Dusuncemi belirtiyorum sadece. Yani benden daha iyi bilirsin.

Yani kitabı kendi kafana gore yaz. Bir okuyucu kitlesine hitap etsin diye yazma bana göre. Icinden ne geliyorsa oyle yaz ki ortaya gercek bir kitap ciksin.

En iyisini yapmışsın. "Okuyucu kitlesine hitap etme" mantigiyla hareket edilirse isin icinden cikilamaz ve tam olarak kitap yarim yamalak bir kitap olarak olur. Iste bu yuzden saf ve dogal bir kitap yazmis bulunuyorsun. O mantikla yazarsan acik konusayim ve lutfen yanlis anlama bana gore biraz ozentilik olur istemeden.
Sana vereceğim ilk cevap şuydu: "En son yapacağım şey okuyucuya göre hareket etmektir."

Sonra sildim yukarıdakini yazdım. Aynı fikirdeyiz. :sapkali:

Sana vereceğim ilk cevap şuydu: "En son yapacağım şey okuyucuya göre hareket etmektir."

Sonra sildim yukarıdakini yazdım. Aynı fikirdeyiz. :sapkali:
Sevindim. Ben biraz senin türe yabancı olduğum icin sevmemis olabilirim ama yorumlara bakildigi zaman senin turune alisik olan kisilerin sevdigi anlasiliyor.

Sevindim. Ben biraz senin türe yabancı olduğum icin sevmemis olabilirim ama yorumlara bakildigi zaman senin turune alisik olan kisilerin sevdigi anlasiliyor.
Ben de ilk defa bu türde yazdım zaten. İleride yazarsam farklı bir yöntemle de yazabilirim. Belli olmaz. Bu türde asıl yazmak isteyeceğim şey kafamda var aslında ama detaylar falan yok hiç. Sadece ne tür karakterleri yazmak istediğimi biliyorum, o kadar.

Beğendiğimi söylemem gerek. Sonunu güzel düşünmüşsün. İlk defa bu türde yazmana rağmen kötü iş çıkarmamışsın.

Bir hikayeye göre betimlemeler biraz fazla gibi. Hikayeyi okurken arada astının da olaya dahil olmasını bekledim. Sadece bilgi verip gidiyordu. İşini sevmediği için böyle davrandığını varsayıyorum çünkü senden de böyle küçük şeyler beklerim. :oleyo2:
Son olarak olayı 1.şahıs gözünden yazman iyi olmuş. Olayı kendin çözerken bir yandan da bize çözme fırsatı vermişsin. Okuması keyifli diyebilirim. :sapkali:

Beğendiğimi söylemem gerek. Sonunu güzel düşünmüşsün. İlk defa bu türde yazmana rağmen kötü iş çıkarmamışsın.

Bir hikayeye göre betimlemeler biraz fazla gibi. Hikayeyi okurken arada astının da olaya dahil olmasını bekledim. Sadece bilgi verip gidiyordu. İşini sevmediği için böyle davrandığını varsayıyorum çünkü senden de böyle küçük şeyler beklerim. :oleyo2:
Son olarak olayı 1.şahıs gözünden yazman iyi olmuş. Olayı kendin çözerken bir yandan da bize çözme fırsatı vermişsin. Okuması keyifli diyebilirim. :sapkali:
Bir dedektif öyküsünden beklediğim en önemli şey tüm ipuçlarının okura da verilmesidir. Bu sebeple de ana karakterin gördüğü her şeyi okuyucu da görsün istedim. Neticede bir dedektif de her şeyin arasından belirli şeyleri seçebilmelidir.

Oyunun ilk bölümü olması açısından yoğunluklu olarak ana karaktere yer vermek istedim. Devamı olmasa dahi konsepte uygun diye düşündüm. Bir de evet, ast işini sevmiyor. :oleyo2:

Teşekkür ederim okuyup yorumladığın için. :sapkali:

Hoş olmuş lakin randel ve darnell in aynı kişi olması fazla göze sokulmuş daha uçuk bağlantılarla tahmin edilmesi zorlaştırılsa ve öğrenince ''haaaa'' dedirtse daha hoş olurdu + ölüm şekli de biraz kolaya kaçmak gibi olmuş daha alavere dalavereli şeyler bekliyorum senden eline sağlık.

Hoş olmuş lakin randel ve darnell in aynı kişi olması fazla göze sokulmuş daha uçuk bağlantılarla tahmin edilmesi zorlaştırılsa ve öğrenince ''haaaa'' dedirtse daha hoş olurdu + ölüm şekli de biraz kolaya kaçmak gibi olmuş daha alavere dalavereli şeyler bekliyorum senden eline sağlık.
Isınmaya çalışıyorum, bakalım umarım kaliteli şeyler yazabilirim.

Teşekkür ederim okuyup yorumladığın için. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık