Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Inuarashi & Nekomamushi vs. Charlotte Katakuri

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    80
1) Görmediğin tepkiler ve karşılaştıramadığın teknikler üzerinden kıyas yapıyorsun o zaman. Adamlar anca Luffynin sesini duyup dönebiliyorlar o yöne.
2) Ben geziyor demedim ama sen bi tane bile alan saldırısı gösterilmedi dedin. Ayrıca alan saldırısıdır Sabonun ejder nefesi.
3) Kaido, Roger, Shanksta k.haki gösterilmedi 900 bölümde o zaman k. haki fakirleri senin mantığınla. Bravo. Bu mantıkla amiraller de k. haki fakiri Fuji dışında ve daha niceleri. :(
1- Koca sayfada hıza vurgu var mı? YOK. Bu adam sorudan hızlı olsa Sanji öyle mi tepki verirdi? Oha hıza bak falan derdi. Ama Luffynin caninin nasıl yandığına şaşırıyor. Luffy 10 metre önünde zaten Garpın soruyla sıçrayıp vuruyor, gayet açık bir sahne bana göre. :)

2- Tekrara gerek yok.

3- Shanksta gösterilmiş olabilir, denizin içinden nokta atışı Luffyi bulması, yine nokta atışı Cobynin önüne atlaması k haki belirtisi olabilir.

Kaidoda hiç k haki olmayabilir. Anlamak istemediğiniz nokta burası işte. K haki tek güç unsuru değil. Olmasa da ikame edilebilir. Varsayalım ki Kaidoda 1 gram k haki yok, Katakuriyi dövemeyecek mi? Kaido katanın Strong Mochili yumruğunu tutup fırıldak yapar adamı, tutturdunuz bir k haki gidiyor. :)

Sakin değilken luffy çatır çatır vuruyor adam yenilmez değil yani.Vurması zor olması başka yenilmezlik ayrı olay.Luffy sakinliğini yine bozsa yenerdi ama bu zor olurdu.Yenilmesi imkansız değil zordu.Luffyde k.haki ve hız yoluyla işleri kolaylaştırmak zorunda kaldı.Yani yenilmez değil uğraştırıcı.
Adam k.hakisini kullandığı sürece yenilmez. Luffy'nin alan saldırıları da var. G4'teki yumrukları çok büyük. Bunun gatlingini yaptımı neredeyse vücudu kaplıyor. Ona rağmen vuramıyor adama. Bu adama büyük ihtimal saldırısı tüm bir alanı kaplayan adamlar k.hakisi onun kadar iyi olmasa bile vurabilir. Buna sahip olan karakterler bana göre Fuji ve onun çekim kuvveti. Çünkü belli bir alan boyunca hiç boşluk kalmaksızın bunu uygulayabilir. Aynı şekilde bir de şu ana kadar gördüğümüz deprem meyvesi. Bunun dışında Aokiji'nin soğutma meyvesi de yine boşluksuz tüm bir alanı soğutuyor gibi. Onun dışında Akainu olsun, Kizaru olsun, Doflamingo olsun, Luffy olsun hepsinin vuruşlarında boşluk var. O yüzden k.haki kullandığı süre boyunca bu adamlar için bile yenilmez olur. (Tabi saydığım kişilerin Kata kadar iyi k.hakileri olmadığı varsayımıyla...)

Akainu ile Kizaru'nun avantajı var. Çünkü haki kullanmadan bile sadece meyve ataklarıyla sürekli Kata'yı k.haki kullanmak zorunda bırakacaklar. Amiral'lerin en tehlikeli yanı da bu. Bu adamlar b.haki kullanmasa bile sürekli seni haki kullanmak zorunda bırakacaklar. Katakuri'nin bile Mochi ataklarının b.hakisiz çok tehlikeli olacağını sanmıyorum. O yüzden bir zaman sonra haki yönünde bitişe doğru yaklaşan Katakuri kendine göre daha iyi durumda olan Akainu ve Kizaru karşısında düşebilir.

Ama öyle olsa bile baya bir sürer savaşları.

Amiral'ler ve diğer karakterler belli başlı diğer alanlarda Katakuri'den daha güçlü olabilecekleri, oldukları için dövüşüp yenebilirler.

Inu ve Neko'nun ise meyveleri yok. Fiziksel olarak Katakuri'den iyi olup olmadıkları tartışılır. B.haki olarak Katakuri çok iyi seviyede. K.haki olarak zaten en güçlüler arasında bile yeri ayrı. Eee saldırıları yukarıda bahsettiğim gibi boşluksuz tüm bir alanı kaplayacak derecede değil. Adam akıllı üstün bir yanları olduğunu bile söyleyemiyoruz bu adamlar için? Ne yapacaklar da Katakuri'yi yenecekler?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık