Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Imu

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 27 32.9%
  • Sevmem.

Kullanılan: 55 67.1%

• Kullanılan toplam oy
    82
Im deyince aklıma Kore geliyor nedense. Mitolojilerinde imugi diye ejder varmış.. çok zorlama oldu

Hmm. Imugi... Ejder... Dragon... Luffy... Im, Luffy'nin atasıdır.
Düz mantık hayat kurtarır. :D
Zaten imugiler tam ejder değillermiş, yani ejder olmaya ramak kalmış varlıklarmış. Eğer gökten düşen küreyi elde ederlerse gerçek ejder olabilirlermiş. Başka kaynaklara göre de, 1000 yıl yaşamaları lazımmış ejder olabilmeleri için. Ve Imugi'leri görmek iyi şans getiriyormuş.

Güzelmiş ama ha!

Ben Dünya Hükümeti'ni Im'in kurduğunu düşünüyorum. Her zaman 20 Krallık için oluşumu kurduğu söylendi, ama bunun gerçek olduğunu nereden biliyoruz? Bize anlatılan hikaye böyle, fakat bunu hatırlayacak yaşayan kimse yok dünyada. Dünya Hükümeti zaten o dönemde aslında neler olduğunu gizlemek için Poneglif araştırmasını yasakladı, hatta bu uğurda Ohara'yı yok etti. Muhtemelen Im ölümsüz birisi, bu yüzden varlığını Beş Kadim ve yakın hizmetkarları dışında kimse bilmiyor.
Smoker , siyah şeyi pelerinimi yoksa kendinden mi bu dünyadan yoksa uzaylımı sence

Düz mantık hayat kurtarır. :D
Zaten imugiler tam ejder değillermiş, yani ejder olmaya ramak kalmış varlıklarmış. Eğer gökten düşen küreyi elde ederlerse gerçek ejder olabilirlermiş. Başka kaynaklara göre de, 1000 yıl yaşamaları lazımmış ejder olabilmeleri için. Ve Imugi'leri görmek iyi şans getiriyormuş.

Güzelmiş ama ha!
Sen çözmüşsün işi. 1.000 yıl falan. Konu kapanmış bence. Asistanım olarak alıyorum seni. Gökten düşen küre burada şeytan meyvesi ağacının tohumu oluyor zaten. Böylelikle gerçek ejder olmuş ki kutsal ejderler de Im'in soyundan gelenler işte. Bu kadar basit.

Sen çözmüşsün işi. 1.000 yıl falan. Konu kapanmış bence. Asistanım olarak alıyorum seni. Gökten düşen küre burada şeytan meyvesi oluyor zaten. Böylelikle gerçek ejder olmuş ki kutsal ejderler de Im'in soyundan gelenler işte. Bu kadar basit.
One Piece'in sırrını çözdük!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık