Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator'un Tanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koramiral ?

Yonkonun en az 1 amirali alabilicek olması lazım yoksa gitsin kumdan kale yapsın :D

engame çıkmasın diye diyorum WB [ gerçi bu WB diye bilirsin ] Dev Koramirale tek atmıştı :p
Adamlarından bahsetmiş orada bak arkadaş koramirel derken :D
Doflamingo yeni çağ yeni çağ diye bas bas bağrıyor,Bunun devrim ordusuyla bir alakası olabilirmi ?
Konuyla olan alakan takdire şayan :D

Bu arada yonkou demişken BB in yeni hali tam karasakal olmuş yani sakalları bayağı uzamış adını haketmeye başladı.

Genel düşünce buydu,
ancak ne Wb'nin Ace'i kk yapmak istemesi ile ilgili bir sözünü
yada Ace'in kendisinin kk olmak istemesiyle ilgili bir sözünü hatırlamıyorum.
(Shanks ile mağarada konuştukları filler yer yani aptal animatörlerin uydurması hariç)
Zaten son sözlerinde Ace bunu istemediğini(kk'lık-şöhret) yine söylüyor.
Şayet sırf Wb Ace'i kurtarmaya gitti diye böyle düşünüyorsan,
Squardo gibi birisini artı ihanet etmiş birisini ve tayfası bile olmayan müttefiğine nasıl davrandı gördün.
Ben Wb'nin Ace'i kk yapmak gibi bir hedefinin olduğunu düşünmüyorum.
tamam işte bende sizin dediginiz gibide olabilir diyorum ama o zaman sengoku yanlıs yorumlamıs.savasta bosuna cıkmıs olur.wb her evladı için savasa giderdi ama,denizciler ace haric hiçbiri için böyle bir gösteriye kalkmazlardı.hadi wb bilmese rogerın oglu oldugunu,d.lerin vasiyetini diyecegim siz haklısınız.

adam acein rogerın oglu oldugunu biliyor,d.lerin vasiyetini ve kk olabilecek tek kişiyi yani one piecei bulacak olması gerekenin d. oldugunu biliyor.sengoku wb seni kk yapmak istedi diyor.wb yarınlar için bir evlat yani kendi yerime acei yetiştirmemin nesi yanlıs diyor.bunlarıda üst üste koyunca kusura bakmayın ama fikrinize katılmıyorum ;) sonucta herkezin fikrinede saygım var.benim fikrimse wb rogerın bekledigi kişiyi ace olarak düsünüp, onu kklik için hazırlamak adına yanına aldı.hızla yükselen bir d. diye gitti üstğne birde rogerın oglu cıktı... ben bile olsam aynısını yapardım ki koltugumu kimseye vermek istemem:flaugh:
WB ace'i kral yapmak isteseydi zaten yapardı. Yonkou'lardan herhangi biri kral olmak isteseydi şimdiye kadar olurlardı. BB'de dahil. Zaten en güçlüler bunlar kim karşılarına çıkıp hop birader sen ne yapıyosun diyebilecek? WB dünyanın en güçlüsü olarak ve D. nin anlamını bilen biri olarak Sengoku'nun düşündüğü gibi ace'i kral yapmak isteseydi ace o tayfaya katıldıktan 1 sene sonra kral olurdu. WB'de ace'i görünce roger'ın oğlu olduğunu düşündüğünden yanına aldı bence. D. olduğu için alacak olsaydı luffy'i de almak isterdi. Yada BB'yle ace arasında çıkmış olan bi D.'yi alırdı. WB shanks yada BB gibi adam toplamıyo. Gelene oğlum ol geç içeri diyo. Ace için kalkmış gitmiş sen gel benimle demiş. Denizciler ace dışında birini tutsalar direk idam ederlerdi muhtemelen. WB oğlu ölse bile gider o mekanı basardı. Ace için geldiklerinde marco bizden birine dokunulduğunda sonuçlarına katlanırlar demişti.

Yonkou'luk da güç meselesi. Enel korkusuz bi tip. Dünyaya inse hayali gördüğümüz kadarıyla aya gitmekti. Yonkou'mu olacak? Arlong korkusuzdu. Hayali insanların önünde eğilmesiydi. Gerçekleştirdi ama kimse kendisine yonkou demedi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık