Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator'un Tanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olmasını bekliyordunuz E.odanın aokijiyi 1 günlük yada 2 günlük bir savaşla gözden çıkarmasını mı?
Asıl cevapı luffy verecek eğer bigmamı gömerse bu söyledikleriniz havada kalacak.

Bak bakalım marco'nun yanağına yanık var mı yokmu?
Onu Akainu'nun yaptığını nasıl gördün merak ettim bak...
Asıl cevapı luffy verecek eğer bigmamı gömerse bu söyledikleriniz havada kalacak.
Ne alaka ?
Luffy big mamı gömerse Amiralide gömer demek olur bu, Amiralle vs atıp yenildiğini mi gördük ara sonrası Luffy'nin ?
(Kaldıki ben yenmesinin pek olası olduğunu düşünmüyorum ayrı)

Yapma abi bu kadar da olmaz yani.Adam cumburlop diye akainu'nun önüne atlıyor.Bir de diyorsunki akainu mu yaptı
:D yahu yüzünün yandığı nerde görüyorsun sen onu merak ediyorum diyorum sana yada sen benim görmediğim bişeyi gördün orada,
yüzüne magma gelse öyle mi olur ? yoksa wb'nin suratı gibi olur ?

Onu Akainu'nun yaptığını nasıl gördün merak ettim bak...

Ne alaka ?
Luffy big mamı gömerse Amiralide gömer demek olur bu, Amiralle vs atıp yenildiğini mi gördük ara sonrası Luffy'nin ?
(Kaldıki ben yenmesinin pek olası olduğunu düşünmüyorum ayrı)
Asıl bu söylediğin en alaka yonkou yenerse amiralleri yener bu denklemi kim çıkarmış yonkoular>amiraller E.odamı söyledi
Bir WBi gördük adam dünyanın en güçlüsü yonkouluktan öte mevki yok çıktı bir akainuyu gördük denizcilerde çıkabileceği en yüksek mevkiye çıktı filo amiralliği şimdi demi diyeceksiniz yonkou>filo amirali, sengoku yada garp gibi adamlar yonkoulardan daha mı basit ve güçsüz alın denkleminizin sonucu ne oldu daha da anlayamadınız mı E.oda kalemi almış eline gücü o belirliyor doflomaingo bile teke tek savaşta bigmamı alabilir belki bunu bilemeyiz.
Garp zamanında amiralliği kabul etse yonkoulardan daha mı güçsüz olacaktı?
bununda cevabını ver hak vereyim sana.

:D yahu yüzünün yandığı nerde görüyorsun sen onu merak ediyorum diyorum sana yada sen benim görmediğim bişeyi gördün orada,
yüzüne magma gelse öyle mi olur ? yoksa wb'nin suratı gibi olur ?
Marco'nun gücü ne abicim?
Kizaru'nun ışınlarını yiyen adam'a birşey olmuyor,suratına magma değince mi çok ağır yaralanacak :D

@serkan Akainu marco'nun yüzünü yaktı dedin ya gözünüzü seveyim uzatma tamam :D
Asıl bu söylediğin en alaka yonkou yenerse amiralleri yener bu denklemi kim çıkarmış yonkoular>amiraller E.odamı söyledi
Bir WBi gördük adam dünyanın en güçlüsü yonkouluktan öte mevki yok çıktı bir akainuyu gördük denizcilerde çıkabileceği en yüksek mevkiye çıktı filo amiralliği şimdi demi diyeceksiniz yonkou>filo amirali, sengoku yada garp gibi adamlar yonkoulardan daha mı basit ve güçsüz alın denkleminizin sonucu ne oldu daha da anlayamadınız mı E.oda kalemi almış eline gücü o belirliyor doflomaingo bile teke tek savaşta bigmamı alabilir belki bunu bilemeyiz.
Garp zamanında amiralliği kabul etse yonkoulardan daha mı güçsüz olacaktı?
bununda cevabını ver hak vereyim sana.
Garp ile diğer denizcileri bir tutman hata, biz daha amiral görmeden, Roger ile vs attığını öğrendik onun nerdeyse...
Bigmam'dan yada diğer bir Yonko'dan Akainu'yu güçlü görüyorsan zaten tartışacak bişey yok.

-Amirallerle yonko'ların tayfasındaki adamlar kapışabiliyor ; Marco-Jozu-Beckman... bunları gördük,
-Yeni dünyayı yonkolar yönetiyor.
-O amirallerin gücü yetseydi orayı yöneten hükümet olurdu yonkolar değil...
-shicihilerde amiral kadar güçlü olsa zaten hükümeti kabul etmez lakapları olan ; hükümet köpekleri olmazlardı...
Yonko>Amiral>Shici denklemi sağlayan unsurlar bunlar...
Sen sanıyomusunki Akainu Bigmamayı indirebilcek gücü varda niye gidip indirmiyor ?
Hakkaten yapmıyorsa neden yapmıyor adaları kendine almıyor ?
Merak ettim cidden bunu.

@serkan Akainu marco'nun yüzünü yaktı dedin ya gözünüzü seveyim uzatma tamam :D

Garp ile diğer denizcileri bir tutman hata, biz daha amiral görmeden, Roger ile vs attığını öğrendik onun nerdeyse...
Bigmam'dan yada diğer bir Yonko'dan Akainu'yu güçlü görüyorsan zaten tartışacak bişey yok.

-Amirallerle yonko'ların tayfasındaki adamlar kapışabiliyor ; Marco-Jozu-Beckman... bunları gördük,
-Yeni dünyayı yonkolar yönetiyor.
-O amirallerin gücü yetseydi orayı yöneten hükümet olurdu yonkolar değil...
-shicihilerde amiral kadar güçlü olsa zaten hükümeti kabul etmez lakapları olan ; hükümet köpekleri olmazlardı...
Yonko>Amiral>Shici denklemi sağlayan unsurlar bunlar...
Sen sanıyomusunki Akainu Bigmamayı indirebilcek gücü varda niye gidip indirmiyor ? Hakkaten yapmıyorsa neden yapmıyor merak ettim bunu.
WB i diğer yonkoularla bir tutan sen garpı diğer denizcilerle bir tutumuyorsan mesele zaten bitmiştir.
Akainu gidip yonkoulara çıkın savaşalım mı diyecek her bir yonkou kendi bölgesinde takılırken bunu yapmasındaki amacı ne olabilir ,ayrıca başa daha yeni geçti akainu neler yapacağını zaten göreceğiz o zaman anlarız saldırıp saldırmayacağını.

Ben Amirallerin(Kizaru,Aokiji,Akainu) Yonkou'lar kadar güçlü olduklarına inanıyorum ve bununla kalmayıp Akainu'nun Yonkou'lardan bile daha güçlü çıkabileceğine inanıyorum :)
Yanlış varsa benim yanlışım dogru varsa benim doğrum olur... Zamanla anlarız Akainu mu büyük Bigmam'ı yoksa X yonkou mu :)

WB i diğer yonkoularla bir tutan sen garpı diğer denizcilerle bir tutumuyorsan mesele zaten bitmiştir.
Akainu gidip yonkoulara çıkın savaşalım mı diyecek her bir yonkou kendi bölgesinde takılırken bunu yapmasındaki amacı ne olabilir ,ayrıca başa daha yeni geçti akainu neler yapacağını zaten göreceğiz o zaman anlarız saldırıp saldırmayacağını.
Yonkoların gücünü görmedik, Amirallerin gördük, ben Garp ile kıyaslamam amiralleri,
ama Wb ile diğer yonkoların durumunu bilmiyoruz, senaryo yazmaya gerek yok.
Yine sanmamki Shanks'ın yaptığını bir amiral gelsin yarası beresi olmayan Wb'ye moby dickte yapsın maçası yiyorsa...
Akainu yeni dünyaya taşıdıysa bir derdi var demektir ve yonkolarla kapışıp adalarına el koyamıyorsa aynı zamanda gücü yetmiyor demektir.
Ha sana göre yetebilir bana göre yetmez uzatmak gereksiz bu konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık