Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparatorlar vs. Amiraller

Yonkoular mı Amiraller mi

• Kullanılan toplam oy
    351
Yonkoular çok pis döver. :( Teach için de sadece meyve iptal etse yeter dayanıklılığı iyi zaten.
Sen arafta kalmamışmıydın ilk başta?Ne değişti :)
Yok be hacı bunu arada kaynatırlar,amiraller çok ciddi olacaklardır,Karşılarında yonkoular var.Teach le mi uğraşacaklar.Magellanın yaptığı gibi.
İlk inen Teach olur ama dayanır kerata yinede. :)
Akainu ve Wb tekrar kapışsınlar sonuç aşağı yukarı aynı olur. Fuji ve Teach az ötede beraber oynasınlar, onlar bu seviyenin adamı değiller.
Kizaru ve Aokiji Shanks'ı paramparça ederler. Sengoku + yeşil boğa vs Mig Mom'ı indirirler.
Garp ve Kaido çok güzel vs olur. Diğer savaşlar bittiği için Kaido da bir yere kadar dayanır. Amiraller 1 kişi bile kaybetmezler.:) Korsan çağını resmen kapatırlar.
Allah aşkına bu Fujitora neden güçsüz neden ötede oynasın bi söylermisin Selim?

Kaido Big Mom Shanks üçlüsünü 2 amiral gücünde düşündüm ben :D Wb 1,5,Teach 1 amiral eder.Öyle olunca Yonkoular ağır bastı.
Anladım peki :) Garp ve Sengoku olmasaydı da normal amiral gücünde kişiler olsaydı yine yonkou derdim ama bu ikili dengeleri bozar.

4 sağlam yonkou karşısında 7 amiral duramaz mesela bence. Dediğin gibi ben de yonkou=2 amiral gibi bir denklemle bakıyorum güç dengelerine. Bir arkadaş yazmış gerçekten de öyle. .

Amirallere bakıyorsun insan.. Yonkoulara bakıyorsun ...!
:)

Şimdi amirallerin güç seviyesini az bucuk biliyoruz.Yonkoular gösterildikten sonra burdan amiral tarafına oy çıkacağını düşünmüyorum.O zamanlar sıfırlar bi daha oylarız :D

Genç Wb, Garp ve Roger dışında iki amiral gücünde karakterin seride olmadığını düşünüyorum.
Garp ve Sengoku yonko gücünde karakterler bana göre. Ihtiyar yonkolar Linlin ve Wb'yi bu ikisi alabilir. Geriye kaldı 2 tane yonko. 2 yonkoyu'da 5 amiral alır artık :)
Teach'i bu isimler arasında saymaya gerek duymadım.

Anket kurallarına göre Amiraller gibi gözüküyor . Ayrıca daha gücü,yetenekleri belli olmadığı halde güç kıstası yapmak biraz saçma oluyor .

Sen arafta kalmamışmıydın ilk başta?Ne değişti :)

İlk inen Teach olur ama dayanır kerata yinede. :)

Allah aşkına bu Fujitora neden güçsüz neden ötede oynasın bi söylermisin Selim?
Hakikatten ben bu Fuji'yi niye güçlü kabul edemiyorum. Çok pasif kaldı hemde çok. Amiral adını yerlere düşürdü, kafesi bile itemedi la.

/Kötü köpek sürüye kurt getirir./ Fuji de böyle yaptı malesef.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık