Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Im'in Gerçek Kimliği, One Piece Hazinesi ve Will Of D.

Sizce Teori tutar mı

• Tutar

• Tutmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Yorumlar için teşekkürler.
Bu karakterin resmine dikkatli baktım omuzları yok. Büyük ihtimalle uzaylı.
Uzaylılar omuzsuz mu oluyormuş :D
oda bulur yine değişik bir çizim
Ben asıl omzu yoksa kolları nereden çıkıyor onu merak ediyorum.
Empyrium'un dediği gibi Imu fizyolojik olarak pek de insana benzemiyor ama bu demek değil ki Imu gibi fiziği olanlar insan olmayacak... Aksine biz ne insanlar gördük One Piece'te.
Ama gerçekten de dikkatli bakınca Imu'nun omzu olmadığı anlaşılıyor , kollar da keza @Sogotoh 'un dediği gibi değişik bir yerden çıkıyor.Aslında teoride spoiler içeriği olarak almamıştım , herkes incelesin diye de tekrar atıyorum fotoğrafı.
Burda gördüğünz gibi uzaylıların fizyolojisi gerçekten değişik , Emyprium'un dediği gibi omuz bölgeleri yok ve Sogotoh'un dediği gibi de kollar değişik bir bölgeden çıkıyor ki ortadaki elemana bakarsanız kolların çıkış noktası Imu'nun kollarının çıkış noktasına benziyor.
Tabii longarm tribe vesaire aynı muhabbet , onların da kolu aynı yerden çıkıyor ama biraz daha dikkatli incelersek imunun fizyolojisinin bu fotoğraftaki 3 kişinin fizyolojisine benzediğini çıkartabiliriz.

Üye silindi 5781

Sanırım yıllardır takip ettiğim şu mangada en mantıklı bulduğum teoriydi ellerine kollarına sağlık.

Enel'in uzay yolculuğu yapması, senin teorin ve Skypiea adasında kendisini yalandan "Tanrı" ilan etmesi de manidar.
Onun hakkında da bir teorim var , okudun mu bilmiyorum ama bu teori ilgini çektiyse diğer teorim de ilgini çekecektir.
Uzaylılar ve Uzay | Tanrı Vadisi

Ellerine sağlık hepsini okudum uzun zamandan sonra okuduğum ilk teori oldu.

Im bence de uzaylı ve ölümsüz bu yüzden dünya çalkalanacak sonra da ver elini Tüüffy :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık