Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

İlk Kim Kutsal Ejder Öldürür?

• Luffy

Kullanılan: 9 9.4%
  • Dragon

Kullanılan: 31 32.3%
  • Teach

Kullanılan: 22 22.9%
  • Akainu

Kullanılan: 11 11.5%
  • Kid

Kullanılan: 3 3.1%
  • Shanks

Kullanılan: 4 4.2%
  • Crocodile

Kullanılan: 2 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 14 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    96
Aslında Zoro ve Sabo olabilir ama ilk kurşunu liderlerinin atması uygun düşer diye düşündüm. Bu yüzden eklemedim. Tabii, bir çılgınlık yapabilirler. Zoro'dan bir teşebbüs görmüştük ama akıllanmıştır:p
Zoro akillanmaz. Dragon ise en fazla uzaklara bakar sonra iç çeker. İcraat adamı değil. Sabo iş yaparsa yapar orada.

Devrim Ordusunun hepsinin iyi insanlar olması tuhafıma gidiyor, içlerinde Akainu gibi kişiliği olan, İnsanlar için değilde sadece Kutsal Ejderlerden intikam almak için yaşayan birisi varsa o yapabilir.

Eski bir köle ya da kutsallardan çok zarar görmüş bir ırkın bir üyesi yaparsa daha anlamlı olur. Şahsen Fisher Tiger'a paralel olan bir şey görmek isterdim. Jimbe falan güzel olurdu

Devrim Ordusunun hepsinin iyi insanlar olması tuhafıma gidiyor, içlerinde Akainu gibi kişiliği olan, İnsanlar için değilde sadece Kutsal Ejderlerden intikam almak için yaşayan birisi varsa o yapabilir.
Kuma intikam alacak tipte biri. Dragon melekti de benim mi haberim yok? Kaç kişiyi cennete sokup çıkardı bu adam, neresinden meleklik gördünüz de gelen geçen Dragon’u görmezden geliyor, adamdan saymıyor. Olm iki balkondan baktı diye iyice gözden düşürmüşsünüz adamı. Koskoca devrimci hareketin lideri bu adam. Bu hareketin varlığının sebebi bu reis. Alınacak bütün kararlar, ağızından çıkacak iki kelimeye bakıyor. Yani devrimciler bir şey yapacaksa bile Dragon ile yapacak. Hani yüzünde de bir sevimlilik yok, neden millet bu adamı iyilik meleği, karıncayı bile incitemez gözüyle değerlendiriyor anlamış değilim.

Eski bir köle ya da kutsallardan çok zarar görmüş bir ırkın bir üyesi yaparsa daha anlamlı olur
Zarar görmemiş ırk yokki knk. Hepsinin adına Dragon reis icraat yapacak ;)

Öldürmeye en yakın kişi zoro. Adam öldürüyor çünkü. Luffy anca döver aklını başına getirir. Baba gibi adam luffy. Zoro ise abidir. Vur deyince öldürür.

Eski bir köle ya da kutsallardan çok zarar görmüş bir ırkın bir üyesi yaparsa daha anlamlı olur. Şahsen Fisher Tiger'a paralel olan bir şey görmek isterdim. Jimbe falan güzel olurdu
Jinbei babacan adam, karıncayı bile incitmez:oleyo::p

Mantıklı olan Hancock’un öldürmesi.Ki bence çoktan öldürmüş bile olabilirdi amiral gelmese.
Fisher Tiger ve Hancock için fırsat kaçtı. Onu köle iken yapacaklardı. Hancock'un yanlarına yaklaşacak gücü yok gibi duruyor. Fisher reis yaklaşmıştı.

Bu yapsa yapsa ayak masajı yapar kutsallara...

Nicke bakmadan başbuğ yazısı görünce sırıtıp Dragon resmi bekledim açınca dumura uğradım.

Yolda şu şekle girdim;

Kutsalları öldürecek Başbuğ bu adamdır nokta.
:a:
Uzaklara bakmaktan vakit bulursa belki. Adamların kalbine girdiler fujitora sayesinde iş yapıp kaçtılar. Sabo da balo döte çıktı. O kadar girdiniz bari 2 bombe patlatın ama yok, sözde savaş ilanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık