Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İchigo ve Zangetsu Hakkındaki Gerçekler

@Millennium Wizard hacı Haschwald olayı çok çok uçuk olur.Hadi JB anladık ilk olan.Bu ? Ya sağ kolu çıkar,ya yetenekleri ve karakteri benzediğinden en sevdiği eleman jb nin.

çeviri ve editten çok yapan arkadaşın nick dikkatimi çekti:D
onun dışında kubo'nunda belli bir kurgusu var bu gösterilenler onu gösteriyor.
Evet nick epey güzel :D Aslında belli bir yerden sonra hep bir kurgu vardı ama one piece kadar bariz değildi.

Resim sorunu düzeldi mi bu arada arkadaşlar şu an bendede gözüküyor ?

Yok artık... Hocam çok çok abartı burda yazanlar. Bach zaten benim adım Zangetsu demiyormu sonradan ? Bach adama havada asılı kalmayı söylüyor yana bach ın havadaki resmini koymuşlar :D

Yok artık... Hocam çok çok abartı burda yazanlar. Bach zaten benim adım Zangetsu demiyormu sonradan ? Bach adama havada asılı kalmayı söylüyor yana bach ın havadaki resmini koymuşlar :D
Hayır bach öyle birşey söylemiyor.Şu an zangetsuyla haberleştikleri bile muamma aslında.Zangetsu (Yani eski juha bach) geçmişini ve kimliğini saklıyor zanpaktou gibi davranıyor.Zangetsunun kişiliği bachtan farklı olabilir.Bach 1000 yıl sonra gaddar birine dönüşmüş olabilir.Çünkü zangetsu hep hüzünlü bir yapıda biliyorsunuz.Bunun sebebi 1000 sene önce yapılmış olan katliamdır bence.

Bachın ssyi işgal ettiğinde duvarı aştığı resmi.Zangetsuda orda ichigoya bu tekniği öğretmeye çalışıyor.

Hayır bach öyle birşey söylemiyor.Şu an zangetsuyla haberleştikleri bile muamma aslında.Zangetsu (Yani eski juha bach) geçmişini ve kimliğini saklıyor zanpaktou gibi davranıyor.Zangetsunun kişiliği bachtan farklı olabilir.Bach 1000 yıl sonra gaddar birine dönüşmüş olabilir.Çünkü zangetsu hep hüzünlü bir yapıda biliyorsunuz.Bunun sebebi 1000 sene önce yapılmış olan katliamdır bence.

Bachın ssyi işgal ettiğinde duvarı aştığı resmi.Zangetsuda orda ichigoya bu tekniği öğretmeye çalışıyor.

Hocam burda demiyormu yani ? Bize Bach ile konuşurken gösterip içinde aslında gerçek Zangetsu ilemi konuştu bu çocuk naptı. Bach da şizofren gibi kendi kendine takıldı o zaman.

Şimdi gerçek bir shinigami oldun demiş bide. Onu oraya yormak çok saçma bana göre. Başkasından aldığı güçler yerine kendi güçlerini uyandırdı o yüzden tam bir shinigami oldun dedi kanaatimce.

Edit: hocam tam hatırlayamadım ama bildiğimiz havada durmayı öğretmiyormu orda ? Gördüğümüz tüm sağlam adamlar havada duruyor zaten

Bu sahnede havada durma olayını quincy'lerin ruh parçacıklarını toplayabilme özelliğine mi bağlıyor? Öyleyse diğer shinigamiler nasıl duruyor havada o zaman?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık