Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

HxH'deki En Sevdiğiniz Karakter

Hangi birini ekleyeyim :D
Yani çok fazla aday var ama atıyorum örümceklerden Chrollo dışında pek kimsenin favaro karakter olacağını sanmam. Hatta dediğim gibi kimlerin anketi sırtlayacağı bile belli ama Kurapika reis ne kadar oy alır onu merak ediyorum sadece:D Ama çok da önemli değil dediğin gibi HxH için 15 çok az. Morel reis bile fanı olmayı hak ediyor mesela. Ben oy vermem ama ankette olmayı hak eden çok karakter var. Kimse oy vermeyecek olsa bile: ))

Yani çok fazla aday var ama atıyorum örümceklerden Chrollo dışında pek kimsenin favari karakter olacağını sanmam. Hatta dediğim gibi kimlerin anketi sırtlayacağı bile belli ama Kurapika reis ne kadar oy alır onu merak ediyorum sadece:D Ama çok da önemli değil dediğin gibi HxH için 15 çok az. Morel reis bile fanı olmayı hak ediyor mesela. Ben oy vermem ama ankette olmayı hak eden çok karakter var. Kimse oy vermeyecek olsa bile: ))
Machi var, Nobunaga var, Feitan var.

Machi var, Nobunaga var, Feitan var.
Nobunagayı ben de severim. Örümceklerin hepsi kendine has. Ama ilk 3'e pek koyan olmaz gibi. Oladabilir de bilmiyorum : ))

Diğerlerinin sapıklığı neyse pedofili çok farklı bir şey.
Öyle.. Ama dediğim gibi bu tür şeyler pek önemsenmiyor. İyi kurgulanmış karakterler baş kötü bile olsa ana karakter kadar fanları oluyor. Yani sık karşılaşılan bir durum onu demeye çalışıyorum.

1-Neferpitou: Tipi ve karakterini çok sevimli buluyorum.

2-Machi

3-Killua: Başlarda aha serinin Sasukesi dedim fakat alakası yok. Gayet oturaklı, gereksiz havalı çocuk triplerinde olmayan aklı başında bir velet.

4-Chrollo Lucifer

5-Pakunoda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık