Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Umarım çeviren birileri çıkar. Türkçeye kazandırılması gereken bir manga Hunter x Hunter.
Mangaframe el attı şimdiden Allah sabır versin takip ediceklere umarım akıbeti diğer seriler gibi olmaz :D
He bide mangaka verdiği bunca zaman ara da çizim yapmayı öğrenmiş karalama çizimden düzgün çizim'e seviye atlamış :D

Mangastream sağ olsun çarşamba günleri dolu dolu.

@Rownikal, Savaş sahnelerini görmeden ikna olmam ben. Sıkılıp karalamaya başlamasın da :D Daha ilk bölümden yorgunum demiş.

Harbiden mangastream scan yaptığı vakit sanki yeniden çiziyolar diğer çeviri grupları cin ali gibi sunuyorlar mangayı.

Son anime bölümünden sonra dayanamayıp bi çırpıda okudum mangayı. Aslında sabırsızlanıp daha çok resimlerine bakıp geçtim denebilir. :D
@Visums Bana da Alluka'nın gücü biraz karışık geldi. Tam olarak şöyle olması lazım.
Alluka birisinden üç tane şey ister. Dilediği kişi hepsini yaparsa Alluka'nın ağzı ve gözleri kararır ve Nanika'ya döner. Bu kişinin istediği herhangi bir dileğini gerçekleştirecektir. Lakin bu yeteneğin bir handikapı var. Eğer Alluka'nın ilk üç isteğini yaparsan başarılı olursun ama dört kere yapamazsan imha edilirsin. (Hizmetçi kadına olduğu gibi.) Üç kere yaptın ve dileğini diledin. Bu dileğin büyüklüğüne bağlı olarak Alluka'nın bir sonraki kişiden isteyeceği istekler daha zorlaşır. Milyoner olmayı dileyen kişiden sonraki kişiden "beynini verir misin?" tarzı istekleri olmuştu.
Killua kısmını tam anlamadım. Alluka da Nanika da Killua'yı seviyorlardı. Ondan Gon'u iyileştirdiler. (Koşulsuz mu oldu yoksa Killua'nın Alluka'ya "hep beraber olacağız" demesi sayesinde mi bilmiyorum.)
Unuttuğum bir kısım olursa düzenlerim.

kao.one

Mangaframe de anime sonrası 4 bölüm var ve alluka nın gücünden bahsediyor

Mangaframe çevirisini okuyorum, lan korku filmi gibi seri yemin ediyorum Alluka belasına bak sen ahahaha bu adam işi biliyor ya valla hiç çizmesin direk konuyu versin animeyi yapanlara yapım aşamasında da oturup izlesin şöyle şöyle olsun diye oh ne güzel yorulmaz hem

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık