Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Henüz böyle düşünmeme sebep olacak bir şeyle karşılaşmadım..
Sınav mantığı,
Sasuke'nin geçmişinin Kurapika ile gözler ve soykırım dahil tamamen aynı olması,
Örümcekler ve akatsuki,
Gon'un taş-kağıt-makas yeteneği ile Naruto'nun hepsi birbirinin aynı olan Rasenganları,
Killua/İllumi ve Sasuke/İtaçi ilişkisi.

Shounenlerdeki sınav, unvan kazanma, eğitim mantığının temelleri olarak HxH gösteriliyor ama öyle midir bilmiyorum.
Unvan kazanma ve eğitim illa ki hepsinde olacak, Shonen'de devrim yaratan Dragon Ball 1980lerde bile yapıyor, daha da geriye gidersek 1968 ya da 1969da yayına başlayan Aşita no Joe'da bile var bu iki etmen fakat farklı yeneteklere sahip insanların bir araya gelip resmi bir şekilde unvanı almak için sınava girmesi olayı HxH'den önce yok.

Unvan kazanma ve eğitim illa ki hepsinde olacak, Shonen'de devrim yaratan Dragon Ball 1980lerde bile yapıyor, daha da geriye gidersek 1968 ya da 1969da yayına başlayan Aşita no Joe'da bile var bu iki etmen fakat farklı yeneteklere sahip insanların bir araya gelip resmi bir şekilde unvanı almak için sınava girmesi olayı HxH'den önce yok.
Unvan kazanmadan kastım bu zaten. Temelde sınavla başlayan ve zamanla daha üst seviye isimler almanı sağlayan bir sistemin var olması vs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık