Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Avcılar kanun değil. Başlarında ödül yoksa bir şey yapamazlar. Bide bir yand ataht savaşı, Beyond ve Pariston gibi sorunlar varken Hayalet takımıyla olası bir savaşa girecek olmaları sıkıntı yaratır.
Evet yazmamışım da müsamahayı gemi öncesi için de diyorum.Gerçi haklısın mafya ve Kurta klanı dışında hedef aldıkları bir oluşum gösterilmedi diye hatırlıyorum .Mafyadan da cemiyet olarak iş almıyorlardır.

Son cildi okumadım ama konu muhtemelen hiç ilerlememiştir. Serinin bitmesi de neredeyse imkansız. Konu çok geniş. Adam çok yaşlı.. Bu yüzden okuma hevesim iyice azaldı. Belki bir cilt daha çıktıktan sonra okurum

İnoue biraz fazla olmadı mı reyiz.Hem inoue cizecekse Musahsi vs Kojiro çizsin.
İnoue’nin ismi büyük ama Hxh’de boş değil.Mükemmeliyetçi düşündüm :D
Kojiro vs Musashi’yi bizim çocuklar okur artık.Ömrümüzün yeteceğini sanmıyorum.Çok uzun bir dövüşte değil o ama andropoza falan girdi sanırım reyiz çizemiyor

İnoue’nin ismi büyük ama Hxh’de boş değil.Mükemmeliyetçi düşündüm :D
Kojiro vs Musashi’yi bizim çocuklar okur artık.Ömrümüzün yeteceğini sanmıyorum.Çok uzun bir dövüşte değil o ama andropoza falan girdi sanırım reyiz çizemiyor
Birisi çıkıp el atmadığı sürece gelmez o dövüş.İnoue reyizin bitirdiği bir seri yok herhalde.Hep yarım kalmış.Keşke param olsa da parasını verip çizdirsem o dövüşü.

Birisi çıkıp el atmadığı sürece gelmez o dövüş.İnoue reyizin bitirdiği bir seri yok herhalde.Hep yarım kalmış.Keşke param olsa da parasını verip çizdirsem o dövüşü.
Slam dunk için daha iyisini yapamayacağını söylemişti o seri o yüzden yarım kaldı.Bundada aynı durum geçerli sanırım çok yüksek birşey yapacağını hissetmedikçe çizmez.Seviyorumda aslında bu huyunu ama olan bize oluyor

Avcılar hayalet takımına fazla müsama göstermiyor mu? Tabii ki ha deyince kesemezler ama Mizaistom bile örümceklerin gemide olmasının Kurapika'yı nasıl etkileyeceğini düşündü direkt olarak.Halbuki Kurapika'nın çok daha ötesinde sorunlara neden olabilirler.
Örümcekler çok güçlü bir takım, onları avlamak için aynı şeyin avcısı olan (muhtemelen crime hunter) oldukça güçlü kalabalık bir grup lazım.
Ya da kimliğini gizlemeyi başaran çok zengin birinin/birilerinin bunları birer birer avlaması için Zoldyck ailesi babasını ve dedesini tutması lazım.

Ulan Togashi haydi 2018 yılında iki ciltlik bölüm verdin, o yüzden 2019'da dönmedin. Bari bu sene dön.

Kakin Taht savaşı ve mafya, Hayalet takımı ve Burçlar... ÖZellikle Tserriednich'in gelişimin sabırsızlıkla bekliyorum. Gon ve Killua bile onun kadar hızlı gelişemedi.

Manga dönmeden başlığı hortlatan bu umut katili üyenin banlanmasını talep ediyorum. @Kuroro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık