Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Ormanda 1v1 atmalari lazımdı. Bu dövüş tamamen Chrollo > Hisoka demek için yeterli değildi bence ki üstün o ayrı
Chrollo acımaz. Kaç kere uyardı. Bak bu bir dövüş değil, benim galibiyetim kesin diye uyarısını yaptı. :bilmem:

Bu görselde aslında Chrollo'yu iyi özetliyor. Aslında güçlerden çok insanları tanımak için alıyor güçlerini. İnsanların en büyük sırlarını bile açığa çıkartıyor.

Chrollo acımaz. Kaç kere uyardı. Bak bu bir dövüş değil, benim galibiyetim kesin diye uyarısını yaptı. :bilmem:

Bu görselde aslında Chrollo'yu iyi özetliyor. Aslında güçlerden çok insanları tanımak için alıyor güçlerini. İnsanların en büyük sırlarını bile açığa çıkartıyor.

Unuttuğum için soruyorum. Bu tekniği alınca diğer adamın gücü gidiyor mu? Misal Kortopinin falan gücü gitti miydi?

Gitmiyor ise tüm orumceklerin gücüne sahiptir diyebiliriz aslında :bilmem:

Ormanda 1v1 atmalari lazımdı. Bu dövüş tamamen Chrollo > Hisoka demek için yeterli değildi bence ki üstün o ayrı
Bu Kuroro'nun yetenek repertuvarı her ortama ve çevreye göre strateji geliştirebileceği kadar geniştir bence. Bu adamın üstesinden anca Ging gelir. :oleyo:(Netero reis ayrı.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık