Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

O zaman yeni seriye geçerek bize eziyet etmesi neden?

Hani düzenli olarak aralar veriyor olsa anlarım. Eylemidir, saygı duyarım.
Keyfine göre mangasını yarım bırakmanın dergiyle uzaktan yakından alakası yok. Bu okuyucularına saygısızlık.
Bir aralar ciddi sağlık sorunları vardı. Kendini zorlayıp tekrar o sıkıntıları çekmek istemiyor gibi geliyor bana. Keşke başka bir çizer ile anlaşıp ona çizdirse. O kadar da vazgeçilmez çizimlere sahip değil zaten manga.

Bir aralar ciddi sağlık sorunları vardı. Kendini zorlamak istemiyor gibi geliyor bana. Keşke başka bir çizer ile anlaşıp ona çizdirse. O kadar da vazgeçilmez çizimlere sahip değil zaten manga.
Canı da istemiyor biraz. :D

Gon'un hikayesini bitti sayabilirsiniz, bir hikayeyi bitirmek için tüm karakterleri bir gemiye toplayıp öldürebilirsiniz tarzı esprileri vardı. :/

Meruem ile Gon bir kere bile yüzyüze gelmedi. Muazzam :D

Ben Kurapika'yi tercih ederim ya. Hep gösterse de olur :p
Kurapika benim de favori ana karakterim. Onun olduğu kısımlar daha kaliteli oluyor. Hele şu son arc muhteşem bir potansiyel taşıyor. Kurapika, Leorio ve Ging ana karakter konumunda. :D

Burçlar, Prensler, Hayalet Takımı, Hisoka ve Mafya üyelerini düşününce Wano baya komik kalıyor yanında. :D

Bir aralar ciddi sağlık sorunları vardı. Kendini zorlayıp tekrar o sıkıntıları çekmek istemiyor gibi geliyor bana. Keşke başka bir çizer ile anlaşıp ona çizdirse. O kadar da vazgeçilmez çizimlere sahip değil zaten manga.
Aynen. Hikayeye de günah üstelik. Yarım kaldı.

Şu 2 nolu prensin hikayesi çok iyi gidiyordu. Bir de 11 ile 12'ninki. Çok ilginç gidiyordu o ikisinin konusu.
Gerçi o ikilinin sayılarından emin değilim ama manga okurları kimleri kast ettiğimi anlamışlardır.

Kurapika benim de favori ana karakterim. Onun olduğu kısımlar daha kaliteli oluyor. Hele şu son arc muhteşem bir potansiyel taşıyor. Kurapika, Leorio ve Ging ana karakter konumunda. :D

Burçlar, Prensler, Hayalet Takımı, Hisoka ve Mafya üyelerini düşününce Wano baya komik kalıyor yanında. :D
Serideki ciddiyet muazzam ya. Yeni arc animesi ile geldiğinde ben 30 yaş olurum muhtemelen :D Kurapika yeni arc onplan ise yeterli zaten :D

Wano laylaylom ya. HxH'deki gemili başlangıç arc bile daha tehlikelidir :D OP'da beni çeken şeyler farklı. O onlari güzel yapıyor

Aynen. Hikayeye de günah üstelik. Yarım kaldı.

Şu 2 nolu prensin hikayesi çok iyi gidiyordu. Bir de 11 ile 12'ninki. Çok ilginç gidiyordu o ikisinin konusu.
Gerçi o ikilinin sayılarından emin değilim ama manga okurları kimleri kast ettiğimi anlamışlardır.
Hiç ara vermeden devam etseydi kim bilir ne şahane olaylara tanık olmuştuk şimdiye kadar. :( Hisoka Kuroro dövüşünü haftalık okuduğum zamanlar OP falan aklıma gelmiyordu bile benim. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık