Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bu prens arcını gerçekten seviyor musunuz? Hayır en basitinden olaylar benim aklımda kalmıyor. Kim kimdi, kim ne yapıyor falan unutuyorum :ehe: En son Ygs'ye çalışırmış gibi Hunter x Hunter defteri tutup her şeyi not alacağım. Unutmamak için de gece yatmadan önce falan tekrar ederim :oleyo:

Gerçek Hunter x Hunter bu değil. Kimse kusura bakmasın. Haftaya araya mı girer yine artık ne yaparsa yapsın. Kara Kıta'ya vardıklarında uyandırırsınız beni. :/
Ana serideki ara arc'lardan biri gibi hacoli, tadını çıkarmaya bak:p Bu arc animeye uyarlandığında belki zevkli bir arc olacak.

Ama dediğin gibi kara kıtaya bi gelse de ortalık şenlense:D

Bu prens arcını gerçekten seviyor musunuz? Hayır en basitinden olaylar benim aklımda kalmıyor. Kim kimdi, kim ne yapıyor falan unutuyorum :ehe: En son Ygs'ye çalışırmış gibi Hunter x Hunter defteri tutup her şeyi not alacağım. Unutmamak için de gece yatmadan önce falan tekrar ederim :oleyo:
Kara kıtaya kadar sadece resimlere bakıp geçicem kara kıta arc ı başladığı zaman geriye dönüp detaylı okunur şimdi okusak zaten ayda 1 geldigi için unutucaz haliyle :D

Ark güzel gidiyor, bu bölüm epey zordu, henüz anlamadım, artık bir sonraki bölümlere bakacağız. 390 Kurapikalı olacakmış daha kolay olur herhalde, gerçi Kurapika hepsinden beter ama daha anlaşılır. Sikke dağıtan prense de güldüm, yakında elenecek bence.

Bu ark harika gidiyor.örümceklere biraz daha önem verir işlerse Yorknew arkını katlayacak bu arc.
+1 prenslerde en avantajlıları nen kallanabilenler, 1,2,4 ve 9 prens nen kullanabiliyor. diğerleri daha erken gider. Final four gibi bir şey olur. 1. ile 2. prens en girişkeni. 1. prensin adamları öldükçe güçleniyor, ruh hayvanın yetenekleri belli değil. 4. prens dahi çıktı nen hayvanın dolaylı yoldan güç kazandırıyo gibi. 2 arasında çok güzel vs olur. Ama nen hayvanları engeller gibi. Finali ikisi kalır gibi. Kuripika 4. prensi avlarsa yuh derim.
Adam dahi geleceği görüyor, artı nen hayvanı tam gücü belli değil. Aizen vari şovlar bekliyor bizi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık