Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Hanzonun dövüş üzerine kullanabileceği bir nen yeteneğı yok herhalde.Dediği gibi kendisi Ninja.Suikast ve istihbarat üzerine uzmanlık kurmuş ve nen yeteneği de ona göre şekillenmiş.Saf fiziksel gücü iyi ama Hisokaya yetmez.

13. Prensin odası ve içindekiler komple başka bir boyuta mı gitmişler bana mı öyle geldi. Çevre aynı olduğundan Kraliçe farkında değil. Hanzo bu sebeple Prensi ve bedenini bulamıyor. Ve bu Hanzo'nun Klonu'nun neden bozulmadığını açıklar. Ama Nen canavarı olduğu yerdeydi. Belki de nen canavarının böyle bir gücü vardır. Diğer prens ölünce huysuzlanmıştı 13. Prensi korumak için böyle bir şey yapmış olabilir. Ya da başka bir prensin gücüdür.

Ya da ben uyduruyorum tüm bunları : ))

Hanzo'nun Klon yeteneği bir günle sınırlı sanırım orijinal bedenine dönünce anlarız ne olduğunu : ))

Nen konusunda yetenekli prenslerden birini işin sonunda Ging, Pariston ya da Chrollo'dan biri alsa efsane olurdu. Pariston alsa bayâ sürpriz olurdu bence.

Nen konusunda yetenekli prenslerden birini işin sonunda Ging, Pariston ya da Chrollo'dan biri alsa efsane olurdu. Pariston alsa bayâ sürpriz olurdu bence.
Ging Paristona güçsüz imasında bulundu ama dalga geçmiş olabilir. Her ne kadar farklı alanlarda kazanılan başarılara yıldız veriliyor olsa bile öyle ya da böyle Pariston 3 yıldızlı bir avcı. Ging 2 yıldız sanırım. Dediğin gibi bir sürpriz yapabilir Pariston.

Son düzenleme:
Adamı şimdiye kadar Netero başkan frenliyordu. Basit bir adam olmadığı buradan belli
Tabii ki basit bir adam değil hatta Netero'nun da pek frenleyebildiğini düşünmüyorum aksine onun varlığının arkasında gizlenmiş bir nevi perde arkasından işlerini yürütmüş.

Belirsiz olan ve sürpriz olabilecek olan şey dövüş kabiliyeti.

Belirsiz olan ve sürpriz olabilecek olan şey dövüş kabiliyeti.
Evet, ben de hikayenin gelişimi açısından yenilik anlamında sürpriz olur demek istedim, gücünden şüphe edilirken güçlü olduğunun ortaya çıkması anlamında bir sürprizi kastetmemiştim. Kaldı ki güçlüdür tabii ama Pariston kalibresinde bir adam güç göstermeden de bir prensi saf dışı bırakabilir. Zaten bu, kendisini merak edilesi bir karakter yapıyor bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık