Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

İlk bölümden itibaren mangasını çeviren yok mu ya ?
2011 versiyonunu izlemek mangadan daha keyfli olmakla birlikte, mangadaki bilgilerin dışına çıkmadığı için bir hata oluşmasına sebebiyet vermeyecektir. Üstteki mesajda belirttiğim gibi animeyi izledikten sonra 317. manga bölümünden devam edebilirsiniz.

Sorunuza cevap olarak, hayır. Tamamını Türkçe'ye çeviren yok.

2011 versiyonunu izlemek mangadan daha keyfli olmakla birlikte, mangadaki bilgilerin dışına çıkmadığı için bir hata oluşmasına sebebiyet vermeyecektir. Üstteki mesajda belirttiğim gibi animeyi izledikten sonra 317. manga bölümünden devam edebilirsiniz.

Sorunuza cevap olarak, hayır. Tamamını Türkçe'ye çeviren yok.
Animeyi 2 yıl önce falan izlemiştim. Mangada da günceldeyim. Tekrar baştan başlarken manga okuyayım diye sormuştum. Yoksa animesi çok kaliteli zaten

Berserk'ten sonra sıra bu mangada.
Hiç başlamadıysan animeden başlamanı öneririm. Bazı bölümlerin çizimleri çok kötü hasta hasta mı çizdirmiş başkasına mı çizdirmiş ne yaptıysa artık.

Zaten HUnterxHunter'ı okumak biraz zor oluyor dövüşler vs çok diyaloglu olduğundan izlemek daha iyi animenin müzikleri de çok güzel.

Hiç başlamadıysan animeden başlamanı öneririm. Bazı bölümlerin çizimleri çok kötü hasta hasta mı çizdirmiş başkasına mı çizdirmiş ne yaptıysa artık.

Zaten HUnterxHunter'ı okumak biraz zor oluyor dövüşler vs çok diyaloglu olduğundan izlemek daha iyi animenin müzikleri de çok güzel.
Animeyi bitirmiştim. Mangaya animenin bittiği yerden devam edeceğim. Manga ilerleyiş bakımından nasıl ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık