Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter Karakterlerinin Seviyeleri

Ging nerede,Gon'un babasi.Digerleri bir tik makul olabilir.

Kite'ida listeye ekleyebilirsin.
Ben mangada güncele geldiğimde en son yeteneğinin nasıl olduğunu görmüştük. Gücünün ne olduğunu biliyorum ama limitini bilmiyorum o yüzden eklemedim. Tabi yüksek ihtimal aşırı güçlüdür balon çıkacağını sanmıyorum ama görmediğimiz için eklemedim. Açıkçası Kite'nin seviyesinden emin değilim.

Ben mangada güncele geldiğimde en son yeteneğinin nasıl olduğunu görmüştük. Gücünün ne olduğunu biliyorum ama limitini bilmiyorum o yüzden eklemedim. Tabi yüksek ihtimal aşırı güçlüdür balon çıkacağını sanmıyorum ama görmediğimiz için eklemedim. Açıkçası Kite'nin seviyesinden emin değilim.
Hisoka kadar vardir.

Kimsenin karşı çıkmayacağı bir şey varsa o da zirvenin Meruem'e ait olmasıdır. İlk sırada Meruem sonraki sıra ise şöyle gelir:

2- Pitou
3- Yupi
4- Netero
5- Puf
6- Zeno Zoldyck
7- Silva Zoldyck
8- Chrollo
9- Hisoka
10- İllumi

diye gider. Fazla üstüne düşerek hazırlamadım listeyi ve seriyi bitireli yıllar olduğundan hatırladığım kadarıyla böyle bir liste oluşturdum. Yanlışım varsa tartışmaya açığım.
Chrollo Zeno'dan daha güçlüdür bence. Silva ile daha önce dövüşüyorlar ve büyük ihtimalle berabere kalıyorlar. Puf 6,7,8 numaralardan daha güçsüzdür. Netero Pitou'yu alır.Youpi için aynı şekilde.

Chrollo Zeno'dan daha güçlüdür bence. Silva ile daha önce dövüşüyorlar ve büyük ihtimalle berabere kalıyorlar. Puf 6,7,8 numaralardan daha güçsüzdür. Netero Pitou'yu alır.Youpi için aynı şekilde.
Yaptığım liste tamamen güç listesi. Bu bunu alır bu şunu yener düşüncesiyle yapmadım. Çünkü bu tür karşılaşmaları bir tek güç belirlemiyor. Yoksa bende Zeno ve Silva'nın Pufu yenebileceğini düşünüyorum lakin Puf güç olarak daha üstündür. Yetenek ve teknik olarak ise Zoldyck ailesi daha üstündür. Öte yandan Netero'da Pitou'dan güçsüzdür lakin bu onu yenemeyeceği anlamına gelmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık