Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Konuşurken saat 4 olmuş. Yarın 7'de kalkacam ben. Yarın detaylıca HxH konuşuruz burada. Sorular da yarına kaldı artık. Veya sorun yarın görünce cevaplayayım.
Neyse sözü fazla uzatmadan iyi geceler.

Gon'un hız olarak Killua'yı yakalaması pek mümkün durmuyor. Ama bir yandan da oturttu mu kan alacak bir tekniği var. Zeka bakımından bakınca her ne kadar Killua çok daha üstün dursada her shounende olduğu gibi burada da anakarakter dövüş sırasında dahi oluyor. Killua Gon'a çok seri darbeler vurabilir. Ama Gon inatçılığı ve dayanıklılığı sayesinde ayakta durur gibi geliyor. Eğer iyi bir plan ile Jajankeni tutturabilirse Killua rahmetlik olur. İşin kısacası iki tarafa da kayabilecek bir vs. Bu yüzden fanlık yapıp Killua diyorum.

Bu arada serinin en sevdiğim yönlerinden biri mekanları oldu. Tek kelime ile "muhteşem" idi.
Doğru cevap.

Katılmıyorum. Seri boyunca Killua ile Gon'un öğrenme hızlarının ve potansiyellerinin eşit olduğu gösterildi. Killua'nın Gon'a karşı artısı geçmişten gelen suikast teknikleri iken Gon'un Killua'ya karşı artısı daha iradeli olması. Nen yeteneklerinin gücü çevreye ve dövüşün seyrine göre değişebileceğinden o kısma girmiyorum. Hal böyleyken Killua'nın olası bir dövüşü kazanabileceğini söylemek fanlık değil bence. Tam tersini iddia etmek de fanlık değil tabi.

Katılmıyorum. Seri boyunca Killua ile Gon'un öğrenme hızlarının ve potansiyellerinin eşit olduğu gösterildi. Killua'nın Gon'a karşı artısı geçmişten gelen suikast teknikleri iken Gon'un Killua'ya karşı artısı daha iradeli olması. Nen yeteneklerinin gücü çevreye ve dövüşün seyrine göre değişebileceğinden o kısma girmiyorum. Hal böyleyken Killua'nın olası bir dövüşü kazanabileceğini söylemek fanlık değil bence. Tam tersini iddia etmek de fanlık değil tabi.
Doğru cevap lafım kişiselden ziyade forum adına konuşmaktandı biraz, ironi yapıyordum yani. Bu yüzden sorarken de fanlık kelimesinin üstünü çizdim, dediğine katılıyorum yoksa.

İlluMilluKilluAlluKalluto

5 kardeşin adını büyükten küçüğe biri ötekinin başlangıcı olacak şekilde yazabiliyorsun.

Konuşulanla ilgisiz ama bunu ilk gördüğümde Alluka'nın daha büyük olarak Kalluto'nun ağabeyi olduğunu öğrenmiştim. Tabii aynı zamanda Kalluto'nun Alluka'nın erkek kardeşi olduğunu :oleyo:

Dediğim gibi bana görede berabere bitecek bir müsabaka. Her tarafa çekilebilir ama bir isim söylemem gerekirse Killua derim.

HxH izlemesi en çok keyif veren 3 animeden biridir benim için de. Çok ama çok sevip de izlediğim bir seri oldu. Hiç sıkılmadım. Ging en merak ettiğim karakter oldu ve güç kıstası olarak bize hiç gösterilmedi seri bitmesine rağmen.

Şimdilik Kill alır, Gon hala toydu, sağlığına ve eski gücüne kavuştuktan sonrası için konuşsak beklenti olur ama hala Kill önde gibi duruyor. O yemini saymaya gerek yok, çok ekstrem durumdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık