Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hızlılar Takımı vs. Yavaşlar Takımı

Hangi Takım Ayakta Kalır?

• Kullanılan toplam oy
    135
Güzel konu :good: Hızlılar diyecem emme BM işi bozuyor.Ciddi en sert,sağlam vücutlu karakter çıkar top tüfek işlemiyor.Ben şöyle düşündüm 2 yonkou 2 amiral şeklinde ayırmışsın.Sengeku bana göre işlevsiz bu yüzden hızlılar diyeyim de,BM baya aklımı kurcalayan tek karakter.

Öncelikle sengoku karşıdan kimseyi alamaz bigmomında vs de birini alabiliceğini sanmıyorum akainu da fazla zorlamaz garpı shanksı kizaruda darbe yemez beyazsakal kalıyo bi zaten hızlılar alır yani kısaca cevap:D

Tüm amiral ve müttefik güçlerinin amacı Wb; ama Wb'nin amacı Kizaru değildi orada. Amacı bir ara Ace'i öldüren Akainu oldu; Akainu pek iyi durumda değildi. Sonra o Akainu'yu filo amirali yaptılar. Kizaru, troll karakter. Ha Marco ile denk diyorsun, sonra Wb'ye yürüyor. Sonra BenBackman gitmeyene kadar ateş etmiyor. Ama hiçbirinde üstünlük kuramadığı için Wb ile kıyaslamak tuhaf geldi. Oraya oyalar falan yazsaydın bari. :(
Bana depremin ışığı yenmesi çok mantıksız geliyor ışık madde olmadığı için içinden şok dalgası geçer gider bu yüzden mf de marco wb nin önüne geçti kizaruya deprem saldırısıda yapmadı.

Bana depremin ışığı yenmesi çok mantıksız geliyor ışık madde olmadığı için içinden şok dalgası geçer gider bu yüzden mf de marco wb nin önüne geçti kizaruya deprem saldırısıda yapmadı.
Olaylar bizim mantık yürüttüğümüz gibi ilerlemiyor Op evreninde. Smoker deniz taşından kurşunları olan iki silah ile çok güçlü olabilir. Ama bu çeşitliliği kullanırsa lastik değersizleşir diye mi bilmem, bu doğrultuda ilerletmiyor seriyi.

Çünkü marconun meyvesi ters
Seride güncel değil misin haki dediğimiz şey ne işe yarıyor ? Deprem yumruğu ile magmaya nasıl vuruyor ise Kizaruyada öyle vuracaktı ama öfkesi Kizaruya değil Akainuya karşıydı. Bizim anlamamız gereken şey ışığın normalde madde olarak dokunulmaz bir şey olup-olmaması değil seride Logia formundaki adamların(İster ışık ister elektrik ister magma ister buz) ne olursa olsun hakili vuruşlar ile hasar alabileceği (Kairosekiyi hariç tutuyorum tabi ki) yani yok ışıkmış yok magma doğada elle tutabilen bir maddeymiş önemli olan Logia formuna haki ile vurulabiliyor olması.O meyve üstünlüğü hakisi olmayan bir adam için önemli hale gelir Enel-Luffy ilişkisi. En nihayetinde anlatmak istediğim şey WB deprem yumrukları ile Kizaru'ya hasar verirdi, ışık adam olması onu hızlı yapıyor haki işlemez bir adam yapmıyor.

Son düzenleme:
Seride güncel değil misin haki dediğimiz şey ne işe yarıyor ? Deprem yumruğu ile magmaya nasıl vuruyor ise Kizaruyada öyle vuracaktı ama öfkesi Kizaruya değil Akainuya karşıydı. Bizim anlamamız gereken şey ışığın normalde madde olarak dokunulmaz bir şey olup-olmaması değil seride Logia formundaki adamların(İster ışık ister elektrik ister magma ister buz) ne olursa olsun hakili vuruşlar ile hasar alabileceği (Kairosekiyi hariç tutuyorum tabi ki) yani yok ışıkmış yok magma doğada elle tutabilen bir maddeymiş önemli olan Logia formuna haki ile vurulabiliyor olması.O meyve üstünlüğü hakisi olmayan bir adam için önemli hale gelir Enel-Luffy ilişkisi. En nihayetinde anlatmak istediğim şey WB deprem yumrukları ile Kizaru'ya hasar verirdi, ışık adam olması onu hızlı yapıyor haki işlemez bir adam yapmıyor.
Kizaruya vurmak mesele işte hızlı. wb elindeki kılıç yada herneyse vuruyor hic bise olmuyor o kılıçta haki yokmuydu peki o zaman her hakisi olan gelsin yensin amiralleri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık